سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۳:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۹ مهر ۱۳۹۴در ۱۰:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 2,032 بازدید کد خبر:44553 چاپ خبر

جوابیه فرمانداری کوهدشت به یک مطلب

0

مدیریت محترم سایت تحلیلی خبری کشکان سلام علیکم با احترام ، پیرو انتشار مطلبی با عنوان ((آقای فرماندار !ما را به خیر شما امید ها بود )) به قلم آقای رضا بهرامی ، شایسته است بمنظور تنویر افکار عمومی نسبت به چاپ جوابیه روابط عمومی فرمانداری کوهدشت به شرح ذیل اقدام نمایید. ۱ – همانطور که […]

images

مدیریت محترم سایت تحلیلی خبری کشکان
سلام علیکم
با احترام ، پیرو انتشار مطلبی با عنوان ((آقای فرماندار !ما را به خیر شما امید ها بود )) به قلم آقای رضا بهرامی ، شایسته است بمنظور تنویر افکار عمومی نسبت به چاپ جوابیه روابط عمومی فرمانداری کوهدشت به شرح ذیل اقدام نمایید.
۱ – همانطور که آورده اید سوابق جناب آقای محمد کرم محمدی به عنوان کنشگر سیاسی اصلاح طلب بر کسی پوشیده نبوده واظهر من الشمس است . اما ایشان بعنوان فرماندار و نماینده عالی دولت وظیفه ای به مراتب فراتر و سنگین تر از تعلق خاطر به یک جریان و گروه سیاسی خاص را عهده دار است ، مزید آگاهی جناب بهرامی ، بر اساس ماده ۱ آئین نامه وظایف و اختیارات استانداران و فرمانداران ، مصوب شورای عالی اداری ، فرمانداران در قلمرو ماموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت ، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور را عهده دار خواهند بود ، بنابراین نزول شان و جایگاه فرماندار بعنوان مجری سیاست ها و اهداف جریانات و طیف های سیاسی خاص دور از انتظار بوده و در تضاد کامل با اهداف و وظایف قانونی تعیین شده برای فرمانداران تلقی می گردد.
۲ – دوست جوان و جویای نام ، اصلاح طلبی را بر روش و منش و نه نام و نشان تعریف نموده اید ، البته که اصلاح طلبی به روش و منش است اما روش و منشی مبتنی بر ارزش محوری ، رعایت ارزش ها و اصول اسلام و انقلاب اسلامی ، بی شک با چنین تعریفی ، اندیشه های متضاد و مخالف با مبانی اسلام و انقلاب اسلامی توسط روشنفکرمابان وابسته و مروج جریان های کمونیستی و ماتریالیستی ، هیچ جایگاهی در گفتمان اعتدال و اصلاح نداشته و اینده ای نیز برای آنان متصور نخواهد بود ، کسانیکه در این اندیشه اند که با مخفی شدن تحت لوای گفتمان اصلاحات و اعتدال ، می توانند اهداف و اندیشه های پوسیده خود را که امروزه در موزه های تاریخ خاک می خورند رونقی دوباره بخشند ، سخت در اشتباهند ، زیرا مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی ، اصلاح طلبی را فقط در چارچوب گفتمان انقلاب اسلامی پذیرفته و بر آن اصرار دارند.
۳ – در بخش عمده مطلب ارسالی از اصلاح طلبی و گردش بر مدار اصلاحات افاضه فرموده اید ، حال از شما و عالیجنابان پشت پرده و نامریی اتان سوال می شود شما چگونه اصلاح طلبانی هستید که اعتماد برخی چهره های خوشنام و معتدل جریان رقیب ((اصولگرایان )) را به فرماندار کوهدشت در برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری رابر نمی تابید و آنرا به تمجید برخی چهره های تند رو و اصولگرا از فرماندار تعبیر می نمائید؟ دوست عزیز انتخابات حق الناس است ، وظیفه فرماندار جمهوری اسلامی نیز صیانت و حراست از این حق عمومی مردم است ، چرا از این اطمینان خاطری که ماهها قبل از انتخابات در شهرستان ایجاد شده ، اینچنین رنجیده و مکدر شده اید ؟ مگر حفظ حقوق شهروندی و دفاع از آن ، شاه بیت غزل آن روزهای به تعبیر شما شیرین و خوش نبو د ؟ شما را چه شده است ؟ از کدام اصلاح و اعتدالب سخن رانده اید ؟ اصلاحی که در آن حقوق طرف مقابل نادیده گرفته می شود یا گفتمانی که کار ویژه آن تاکید بر رعایت حقوق اقلیت است ؟ به شما و مردم شریف و انقلابی کوهدشت اطمینان می دهیم این فرمانداری از تمام ظرفیت های موجود برای برگزاری انتخاباتی بی طرفانه ، سالم و حداکثری در شهرستان استفاده نموده و با جدیت از آراء مردم صیانت خواهد کرد و قطعاً نتیجه انتخابات آن خواهد شد که مردم برگزیده اند.
۴ – جناب دکتر !! از اصطکاک با رسانه ها و فشار بر آنها در دوره مدیریت جناب آقای محمدی گفته اید ، محض اطلاع جنابتان و نظر به نقش و کارکرد های متفاوت و متنوع رسانه های مکتوب و مجازی از جمله آگاهی بخشی و اطلاع رسانی ، ایجاد انسجام اجتماعی و فراهم نمودن زمینه مشارکت اجتماعی و سیاسی مردم ، اعتقاد و باور فرماندار و مجموعه همکاران این فرمانداری بر استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های مطبوعات و رسانه توام با احترام و اکرام استوار بوده به طوری که برگزاری نشست های خبری متعدد با اصحاب رسانه، تجلیل از خبرنگاران محلی در روز خبرنگار ، پیگیری تلاش های شخص فرماندار در رفع فیلترینگ سایت های خبری چون هومیان ، میرملاس و کوهدشت نیوز ، تشکیل کمیته اطلاع رسانی شورای تامین و تشکیل مستمر جلسات آن با حضور خبرنگاران و مدیران رسانه های محلی بمنظور تعامل و رفع مشکلا پیش رو ، نمونه ای از اقدامات فرمانداری کوهدشت در تعامل و همراهی با خبرنگاران و مسئولین رسانه های شهرستان بوده است ، حال چگونه با کدام مستندات وبا چه هدفی ، مدیریت عالی شهرستان رابه اصطکاک با رسانه های مجازی متهم می نمائید الله اعلم…
۵ – جناب بهرامی ، تهدید و توبیخ NGO ها و سازمان های مردم نهاد توسط فرماندار را با آب و تابی وصف ناشدنی به رشته تحریر ور آورده اید ، جناب دکتر ! مطمئن هستیم آماری از سازمان های مردم نهاد دارای مجوز شهرستان در اختیار ندارید ، برخلاف رسالت و جایگاه خبرنگاری ، به خود زحمت نداده اید که در این زمینه تحقیقی هرچند کوتاه و مختصر از تعداد و نوع فعالیت این سازمان ها داشته باشید ؟ به یقین عامل مهمی که شما را وادار به قلمی نمودن این اکاذیب نموده است ، قطعا ذهنیاتی است که توسط انجمن آوای اردیبهشت برای شما ایجاد شده است ، سازمان مردم نهادی که برخلاف اساسنامه به فعالیت هایی خارج ازحوزه وظایف خویش روی آورده و ازاین فرمانداری تذکر کتبی دریافت نموده است و در صورت ادامه این روند پرونده انجمن مذکور در هیئت نظارت مطرح خواهد شد ، اما بهتر است بدانید در کوهدشت انجمن اوای اردیبهشت که نجات جان حیوانات را در دستور کار خود قرار داده تنها انجمن مردم نهاد کوهدشت نیست بلکه ۸۹ سمن و سازمان مردم نهاد با مجوز رسمی بدور از هرگونه جنجال وهیاهوی تبلیغاتی و استفاده از رانت رسانه ای به فعالیت قانونی خود در شهرستان ادامه می دهند و نجات جان انسان ها را به چماقی برای رسیدن به امیال زودگذر شخصی و جناحی ونیل به اهداف زودگذر خویش تبدیل ننموده اند.
۶ – جناب دکتر !! بسیاری از مشکلات ریز و درشت شهرستان را متوجه عملکرد یکساله فرماندار محترم شهرستان نموده اید ، باز هم به خطا رفته اید ، بسیاری از مشکلاتی که امروز گریبان کوهدشت را گرفته است در حوزه اختیارات فرماندار نیست و ریشه تاریخی و فرهنگی دارد ، اما باز هم محض اطلاع ، به خاطر مبارکتان معروض می دارد ، در حالیکه فرمانداری کوهدشت قبل از تصدی جناب محمدی ، بر اساس ارزشیابی های نهاد های نظارتی در جایگاه نهم در بین ده شهرستان استان قرار داشت اما با افتخار امروز در بسیاری از شاخص ها جایگاه اول استان را به خود اختصاص داده است ، امری که البته شما و دوستانتان را خرسند و اقناع نخواهد کرد.
۷ – و سخن اخر ، جناب بهرامی ، ای کاش ار عالی جنابانی که شما را تحریک به قلمی نمودن چنین هجمه ای به فرماندار محترم کوهدشت نمودند سوال می نمودید : زمانی که بیش از ۵۰ هزار هکتار از اراضی ملی تخریب و به تصرف برخی افراد سودجو درآمد ، و یا در مقابل تخریب به قول شما تنگه سابقا زیبای شیرز و … کجا بودند و چرا زبان در کام و شمشیر در نیام فرو برده بودند ؟ دوست عزیز و جوان ما ، بسیاری از خاطرات تلخ و شیرین دوران اصلاحات را بیان نموده اید اما به عمد مهمترین شعار آن زمان یعنی قانونمندی و قانونمداری را به محاق فراموشی سپرده اید ، ملاک فرمانداری کوهدشت در انجام و اجرای رسالت و ماموریت های ذاتی فقط و فقط اجرای قانون و قانون و قانون خواهد بود و به جد در مقابل قانون شکنان از هر طیف و جناحی خواهد ایستاد و با تمام توان با متخلفین بر خورد خواهد نمود.
روابط عمومی فرمانداری کوهدشت

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر فرماندار محترم کوهدشت، پاسخ بسیار منطقی ومستندی است، ای کاش آقای صلاحی نیز کمی از فرماندار محترم می آموختند و اینچنین به مردم شریف کوهدشت توهین نمی کردند،

  [پاسخ]

 2. تا نباشد چیزکی ، جناب روابط خیلی گرم کرده اید گویا ، این گفتمان اعتدال نیست که بدون علت دیگران را متهم به کمونیست و …. بکنید ،آقای بهرامی جوان شایسته ای هستند که تقریبا حافظ کل قرآن کریمند جناب روابط یکم مراعات کنید کدام کار آوای اردیبهشت سیاسی بوده برادر یا خواهر روابط چرا اینهمه جوش میآوری عزیز دل یکم آرام باش ، آقای فرماندار فرماندار هر طیفی باشد فرماندار رای مردم کوهدشت به دولت روحانی نیست به هر حال کنش گران حامی روحانی در صف مخالفان این آقا هستند . چرا توهم توطئه دارین کدام عالیجنابان پشت پرده و بخاطر کدام منافع مردم را …. تصور نکنید عزیز هرچند به خیال شما مردم شریف و فرهیخته کوهدشت برره هستند .

  [پاسخ]

 3. سلام. پاسخگویی مسولین امری ست شایسته وقابل تحسین اما اتهام به منتقدین ناپسند…

  [پاسخ]

 4. اسماعیل حسنی تبار

  با سلام واحترام
  همینکه بی اعتنایی ننموده و پیگر مطالب و سخنان جوانان بوده خود نشان احترام به نقد و انتقادپذیری می باشد، مشی اصلاح طلبی در رعایت قانون و قانون مداری می باشد که به بر هر انسانی که زندگی اجتماعی و در جمع زیستن را قبول کرده واجب و اصل می باشد.چه اصولگرا چه اصلاح طلب و حتی کسانی که زمانی داعیه کمونیستی داشته و اکنون خود را در لوای اصلاح طلبی یا اصولگرا ی میگنجانند.
  ضمن تشکر از روابط عمومی فرمانداری

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  این جواب از شما بعید نبود ، همه میدانند چه کسانی برای رسیدن به منافع شخصی و زودگذر بهترین سرمایه های این مملکت که جوانان تحصیلکرده و فرهیخته هستند چرا از تیغ تهمت افترا حذف شدند ، کسانی که دایه اصلح طلبی دارند و از همه انحصار طلب ترند چهره شان شناخته شده است . باید بدانید که آقای دکتر حافظ قرآن کریم و از پاکترین و نجیبترین جوانان شهر هستند و این افترا و تهمت ها از کسانی که حتی نماز یومیه خود را بلد نیستند خیلی جای سوال دارد .

  [پاسخ]

  ... در :

  نماز یومیه
  جناب ناشناس الان فکر کردید مثلا شما به دور از تهمت و افترا پاسخی در خور دادید!!!
  جواب امثال شما سکوت است

  [پاسخ]

 5. اقای محمدی فرماندارمحترم کوهدشت رزمنده ای شجاع وجانبازی سرافراز است وپایبندی ایشان به اصول نظام واضح وروشن است وبخاطر متانت وتدبیر مدیریتی که دارند بدون شک افراد کوچکی با ایشان در تضادند .عزیزان همشهری اگر دلسوز هستید کمک کنید وراه کار بدهید تا وقت گرانبها صرف پاسخگویی بی حاصل نشود .همه کمکش کنیم به هر اندازه که می توانیم حتی با یک مشاوره کوچک همه در ابادانی شهرمان بکوشیم واین شدنی است وسرمایه ان اخلاق گرایی ودوری از منیت است .

  [پاسخ]

 6. باسلام
  به شخصه معتقدم عملکرد آقای فرماندار نسبت به اسلاف اسبق و سابق در خور تحسین و حمایت است کاش با نقد عملکردها حداقل حسن ها را نیز بر جوهره وجدان بنگاریم جناب فرماندار شخصی با سوابق روشن مردم داری و مردم محوری با حفظ شاخص های توسعه مندی در همه ابعاد فرهنگی و سیاسی و اجتماعی و… است ازیاد نبریم حفظ حقوق اقلیت نباید مانع گسترش خواسته اکثریت گردد.
  البته فضای حاکم بر جو سیاسی شهرستان متاسفانه به سمت گروه گرایی ادعا طلب با خواست غیر دموکراتیک انحصار محور سوق یافته که این دیدگاه باعث افتراق و انشقاق جریان اصلاح طلبی شده و دراین بین امرای قوم با تشکیل محافل بر بام نشسته و بن می برند و نتیجه آن چیزی جز میوه نارس منیت و تحکم و حمله به همراهان بهمراه نخواهد داشت.
  به امید همراهی همگانی همه دلسوزان وادی اصلاح طلبی و مدنظر داشتن خطر رقیب با همه ابزار و لوازم.

  [پاسخ]

 7. دوستان عزیز این نکته را نیز متذکر گردم در طول یک سال عملکرد جناب کرم محمدی که میراث دار حقیقتا ویرانه ای بود بسیاری از اوضاع به سامان شده و تلاش شبانه روزی ایشان در ایجاد نظم و انظباط در میان دستگاههای اداری تغییر بخشداران و…بسیار موثر بوده ودر بحث آتش سوزی نیز حضور میدانی ایشان در مدیریت بحران ما را به روزهای حماسه وایثار رهنمون ساخت ، لطفا کمی از منیت ها بکاهیم و این چهره بزرگ اصلاحات را در انجام امور یاری کنیم نه اینکه خود اصلاح طلبان مانعی بر سر راه ایشان باشیم واقعا اگر حمزه پور همچنان فرمان فرمانداری را می چرخاند این همه مورد انتقاد قرار می گرفت

  [پاسخ]

 8. روی سخن بنده بیشتر با دوستان اصلاح طلب است .
  دوستان عزیز ، شما کم وبیش در جریان هستید که آقای محمدی چقدر خالصانه و صادقانه برای کوهدشت زحمت می کشد ، همه خوب می دانیم ، از کوچک و بزرگ گرفته تا بیسواد و با سواد ، که آقای محمدی چه فداکارانه در حال کار و تلاش است ، شما به جای اینکه باری را از روی دوش ایشان بردارید دقیقا برعکس حرکت می کنید ، حاشیه درست کردن باعث پیشرفت و توسعه نمی شود ، بیائید همه با هم فضا را برای پیشرفت شهرمان مهیا سازیم ، حال که همه می دانیم آقای محمدی اهل کار است چرا از وجود وی استفاده نکنیم !!!!!!!!!
  امید است که دوستان ، مخصوصا دوستان اصلاح طلب سعی کنند اگر کمک نمی کنند حداقل حاشیه کمتری را ایجاد کند .

  [پاسخ]

 9. درود بر فرماندار سخت کوش ومقتدر شهرستان

  [پاسخ]

 10. در متن جوابیه ی جمله ای زیبا مستتر است که به سادگی از کنار ان رد میشوین و هیچ توجهی نداریم بله در زمان تصدی فرماندار مورد وثوق جناب نماینده فرمانداری کوهدشت در بین ده فرماندار مقام نهم رو داشته پس علت انهمه طرفداری نماینده محترم از شخص فرماندارقبلی چه بود با این عملکرد ضعیف و صد البته زیر صفر . اما حالا این همه تعریف و تمجید ایشان از نمابنده هم در چه راستا یست خدا وکیلی بیش از ۳۵ سال کار سیاسی کرده ایم این حرکتها را متوجه نشدیم الا اینکه فرماندار قبلی با تمام ضعف و ایرادی که داشت مطیع و گوش به فرمان نماینده بود واین برای قاضی القضات کافی بود … و اما محض اطلاع فرماندار شجاع و اصلاح طلب میگوییم …حال هدچه در این مورد سخت بگیریم کم است مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسد ببخشید

  [پاسخ]

 11. دوستان عزیز به ظاهر اصلاح طلب، چرا اینچنین به فرمانداری که از جنس اصلاحات است و بهترین ایام زندگی خود را صرف بالندگی این اندیشه نموده هجمه های غیر منصفانه وارد می کنید؟ لطفاً کمی منصف باشید و عملکرد یک ساله ایشان را با فرمانداران دیگر مقایسه کنید،در شرایطی که هنوز سرپرست بود در همایش اصلاح طلبان آن سخنرانی زیبا را نمود، در جشن هسته ای تنها فرمانداری بود که با شجاعت در میان مردم حاضر و همگام آنان به شادمانی پرداخت، قدر این شخصیت گران سنگ را بدانیم و داشته هامان را به این راحتی تحت فشار قرار ندهیم

  [پاسخ]

 12. این جوابیه متاسفانه به هیچکدوم از انتقادات آقای دکتر بهرامی جواب نداده و سراسر توهین وافترا بوده که از جناب فرماندار دور از ذهن بود و کاش به جای فرافکنی جواب قانع کننده ایی میدادند.

  [پاسخ]

 13. بهتر بود که جناب بهرامی نقدش را مستند مطرح می کردند و دقیق و مشخص، بیان میکردند که مثلاً عملکرد فرماندار در مورد گروه آوای اردیبهشت در کدام نقطه مورد داشته است و دقیقاً کدام عمل، حرف و رفتار ایشان خلاف راستی و درستی است؟

  (خطاب به همه قلم بدستان عزیز) اگر بدون ادبیات آب و تاب دار بنویسید بهتر است، در مسایل نقد واقعاً نیاز به این ادبیات نیست، خیلی کوتاه و مختصر، اصل مطلب را بیان کنید، به گونه ای که همه فرصت کنند، ایراد، نقد و پاسخ را بخوانند.
  هر چه ساده تر بهتر

  [پاسخ]

 14. هنوز توان تحمل نداریم.در حال تمرین هستیم.بهرامی جوان و دارای قلم خوبی هست.در متن ایشان جایگاه فرماندار را با یک فعال سیاسی اشتباه گرفته.ولی متاسفانه روابط عمومی که دارای جایگاه حقوقی هست تهمت داده.جوانها را تحمل کنیم تا شاید نسل بعدی بدون ترس و واهمه حقوق خود را داد بزنند و طلب کنند.سعه صدر داشته باشیم.

  [پاسخ]

 15. واقعا چرا ازاین جور وقایع درکوهدشت اتفاق میفته؟!

  [پاسخ]

 16. خانمی که در برنامه سرزمین ما منتقد عملکرد فرمانداری بود در زمان آتش سوزی در تهران تشریف داشت و گذرش به کوهدشت نیفتاد

  [پاسخ]

 17. به نظرم همشهریان جوانی همچون اقای بهرامی که در راستا ی تنویر افکار عمومی ونقد اوضاع سیاسی شهرمان قلم فرسایی می نمایند ناخودگاه تحت تاثیر تعریف وتمجیدهای اغراق امیز مغرضان سیاسی نماینده وفرماندار قرار گرفته اند وهمین امر هم موجب شده که از مسیر اصلی رسالت اگاهی بخشی فاصله بگیرند

  [پاسخ]

 18. ای کاش به جای توهین به منتقد جواب مودبانه می دادید

  [پاسخ]

 19. متهم کردن دکتر بهرامی به …از سوی شخص اول شهرستان محکوم است ولی پاسخگویی امری مبارک انتظار از فرماندار به اصطلاح اعتدال خیلی بیشتر بود نه سرکوب منتقدین ؟ متهم کردن خیلی بدتر

  [پاسخ]

 20. باسلام احسنت برپاسخ روابط عمومی فرمانداری
  گوش شنوا برای منتقدانی که از روی غرض وکینه ونفرت راه را پیموده اند نیست بگذار در جاهلیت کینه وخودخواهی وتمامیت خواهی بمانند ماز خدای منان خواهانیم انان را براه راست که همان ولایت ورستگارییست هدایت کند وکینه را از دلشان بزداید -انتقاد بایستی تمام جوانب کار در نظر گرفته شود وسروگوش وچشم بسته قلم راندن پسندیده نیست وعملکرد فرماندار را نسبت به تمام فرمانداران استان بسنج وبعد قلم فرسایی نماید نقد وانتقاد اگر منصفانه باشد همراه راهکار است نه کینه وبغض پس دل را بخدا بسپاریم وبجای کارشکنی همیار فرماندار کوشا ومردم دوست وولایی باشیم

  [پاسخ]

 21. فریبت می دهد برآسمان این سرخی بعد از سحرگه نیست
  جناب آقای فرماندار
  ندای قانون ، قانون ، قانونتان را به خوبی شنیدیم. برای ما که هشت سال تنها خوراکمان بغض در گلو بود، این فریاد قانون، قانون، قانون شما شبیه همان سیلی سخت زمستان بود که به فریب خود را سپیده دم می خواند. بغض در گلو یا فریاد می شود و یا اشک. مباد دمی که فریاد گوش ها بخراشد و سینه ها بدرد.
  اینکه مصلحی از سر مصلحت بینی در قالب نامه ای سرگشاده شما را پند دهد نه تنها فریاد وامصیبتا ندارد که باید گوینده را بر سر نهاد که از سر خیر خواهی حرف حق را رو در رو گفته است و گرنه کلام را می شود خنجری کرد و از پشت در کوچه ای تاریک بر پشت کسی کوبید. وا مصیبتا از روزی که پند دوستان را دشنه بخوانیم و فریاد کشان به تهدید و ارعاب دهان بگشاییم.
  آنچه امروز گفته می شود تنها در بیان همان پند که به گفته بزرگان هر کجا که باشیم در هر پست و مقامی محتاج شنیدن آن هستیم، بوده است. نه پست و مقام کسی را از شنیدن نصیحت دوستان بی نیاز می کند و نه تغییر جایگاه انسان را بری از هر خطا و لغزش. پس اگر فریاد نمی زنید بد نیست چند نکته را یادآوری کنیم.
  در نامه، آقای بهرامی شما را نخبه، بومی و میانه رو خوانده بودند. چطور شما از بین این سه واژه تنها اصلاح طلب آن را شنیده بودید، خدا عالم است. آنچه در نامه به آن تاکید شده است تنها جنبه اصلاح طلبی شما نبود. هدف این بود که یادآوری گردد روزگاری که بر سر کار می آمدید مطالباتی وجود داشت و امیدهایی و هر گز کسی نمی تواند انتظار همکاری و پشتیبانی از کسانی داشته باشد که قدمی در راه اجرای مطالبات آن گروه بر نداشته باشد. انتظارات بیش ازحد توان هم نبود. آنچنان که در مورد سایر مطالبات از دولت اعتدال تحمل به خرج دادند، انتظار مردم کوهدشت هم حداقل مطالباتشان بود که همان ها هم به حقیقت نپیوست. در نامه از واژه رادیکال به معنای تند رو و میانه رو در مقابل آن استفاده شده. نمی دانم شما از کجا معادل واژه اصلاح طلب و اصول گرا را در مقابل هم قرار دادید. مگر در میان اصولگرایان میانه رو نداریم؟ مگر در میان احزاب دیگر میانه رو نداریم؟ کجای این نامه اشاره شده است که حتما باید اصلاح طلب باشند؟ فکر نمی کنید دوران بازی با الفاظ … بر سر کلمات به پایان رسیده است؟ وقت آن نرسیده که بلاخره فارغ از این مایی و منی بر سر منافع و اصولی که همه ما به آن ایمان داریم حقیقت را بپذیریم و راه اعتدال واقعی در پیش گیریم؟ شما که کوچکترین انتقادی را اینطور پاسخ می دهید چطور خود را گوش شنوای همه ،از هر حزب و گروه و جناحی می دانید؟…
  در باب Ngo ها هم همین بس که انجمنی را زیر سوال می برید که با دستان خالی به خاموش کردن آتشی پرداختند که جان و تن طبیعت استان را سوزاند و خاکستر کرد. اگر این اتفاق در کشوری دیگر افتاده بود، نمی گوییم مثل ژاپن که استعفا کمترین حرکت مسئولینش است حداقل ازمردم یک عذر خواهی می کردند. اما بر خلاف تمام دنیا، ما که مردم این جامعه هستیم به هر کس که بر صندلی ریاست تکیه می زند تا ابد بدهکاریم. وقتی خانه و خاکمان در معرض تجاوز است چه با آتش واقعی، چه با آتش حمله بیگانه، دست خالی به مبارزه بر می خیزیم و بعد هم آماج حمله قرار می گیریم که چرا گفتید دستتان خالی است. وقتی که می گویید چرا در مقابل تخریب سایر مکان هایی که نام بردید واکنش نشان نداده اند؛ بد نیست نگاهی هم به امضای خودتان در مجوز فعالیت این گروه بیندازید و تاریخ را هم نگاه کنید که مربوط به یک سال پیش و همزمان با سرکار آمدن حضرت عالی است و آن وقایع مربوط به زمانی پیش از تشکیل این انجمن. به قول خودتان مگر بر طبق قانون یک انجمن بدون مجوز حق فعالیت دارد ؟ این ها را بگذارید در مقابل کسانی که در خارج از این گود نشسته اند، نه ما که در آتش بلوط های غمگین سوختیم و فریادمان تنها از سر خیرخواهی بود نه منفعت طلبی. کدام منفعت وقتی خاکی نمانده باشد و زمینی که جان بدهد به تن و روان ما برای زیستن؟
  جناب آقای فرماندار
  برخورد شما با مصلحین نصیحت گویتان که اینچنین باشد خدا به داد مخالفانتان برسد. اگر اصحاب رسانه و سایت ها حرفی نمی زنند فکر نکنید از سر حسن نیت است. گاهی سکوت ادامه ترسی است که دوستان را به دشمنان در خفا تبدیل می کند….
  اینکه عضو چه گروه و جناحی بودید، مهم نیست. … نه انگار که این صندلی ها به جا می مانند و شما بلاخره روزی باید از روی این صندلی برخیزید. آن روز که خود واقعیتان بودید بی تفاخر و نگاه از بالا که با مصلحین جامعه دارید رو به روی ما نشستید شاید بتوان با شما حرف زد. شاید بتوان به شما گوشزد کرد که برادر هم گروه و هم صدا آنچه می گفتیم از سر خیر خواهی بود نه از روی دشمنی . حتی اگر با شما هم عقیده و مومن به اصلاحات هم نبودیم، از لحن و بیان شما می آشوبیدیم چرا که بزرگ مرد تاریخ جمهوری اسلامی، انکه امام امت بود، می گفت مردم ولی نعمتند. اکنون در سخنان شما ولی نعمتی که هیچ، اندکی احترام نیز برای منتقدین خود قائل نیستید.
  هیچ کس منکر فعالیت های شما در یک سال اخیر نیست. هیچ کس تلاش های شما را نادیده نمی گیرد. اگر حرفی زده می شود از جانب یک هم همراه و هم فکر به همفکری دیگر است. این نه توهین است و نه تحقیر و نه تلاش برای به کژ راه کشیدن انتخابات. اتفاقا آنکه های و هویی برای هیچ می کند و کمترین انتقادی را بر نمی تابد خود در کژ راهه ایست که آب در آسیاب آنان می ریزد که از اصل و اساس با میانه روی و اعتدال، میانه ندارند و از ته دل آرزوی زمین خوردن دولت اعتدال را در سر می پرورانند…
  من الله توفیق

  [پاسخ]

  گراوند در :

  جناب سینا جان از ادب متانت وپاسخ مجترمانه شما تقدیر تشکر ممنون ولی واقعا فرماندار ما همین بود که ما نمیدونستیم ایا جواب منتقد این بود ایا جواب دادن متهم کردن بود … قرار نیست چند نفری در فرماندار ی بر دهن مخالف وحتی موافق بکوبن وکسی حرف نزنه …

  [پاسخ]

 22. به نظر اینجانب در جامعه ای که مدعی مردم سالاری دینی است و ادعایی کاملا به حق است نقد و انتقاد منصفانه و بدور از غرض ورزی لازمه توسعه و پیشرفت و اصولا یکی از شاخص های توسعه یافتگی است و مسولین نیز به فرموده رهبر معظم انقلاب باید با اغوش باز به سراغ نقد منصفانه بروند تا جامعه ای شاداب و پویا داشته باشیم و در جواب به این نقادی صبر و حوصله لازم را به خرج دهیم .اما متاسفانه در جوابیه اقای فرماندار که منتصب به روابط عمومی فرمانداری امده با اتهام و توهین به شخص منتقد که متولذ سالهایی است که به فرموده امام راحل کمونیسم را باید در موزه ها پیدا کرد ار نظر قانونی و حقوقی شان و جایگاه خود را رعایت ننموده و ایشان در اثبات این اهانت و جرم بزرگ باید در پیشگاه خداوند و مردم پاسخگو باشد .براستی من هم به عنوان یک شهروند از اقای فرماندار سوال دارم شما فرماندار همان دولتی بودید که می فرمودند درود بر مخالف من منتقد که پایش روی هر دو چشم .از سویی دوستان پرو پا قرص شما در مجموعه کاریتان برای منتقد از عنوان دلواپسی استفاده میکنند که امروز یدکش این عنوان حامیان نظام و رهبری معظم هستندواز سویی دیگر شما منتقد را با القابی خطاب نموده اید که مصداق بی اخلاقی سیاسی است وخودتان بارها می گفتید جناح راست وقتی کم میارند در بسیاری از مسایل مجبورند از مقدسات نظام سو استفاده کنند البته در خصوص عملکرد شما و دوستانتان مباحث زیادی وجود دارد که اگر بپذیرید و ما را هم به چوب ماتریالیسم یا امپریالیسم نسوزانید به سمع مبارک خواهیم رساند

  [پاسخ]

 23. تمسخر آقای فرماندار در نجات حیوانات در این مطلب عناد ایشان را با محیط زیست بیشتر نشان میدهد و لطفا ایشان یکبار دیگر پرونده ی مجوز استخر پرورش ماهی شیرز را یکبار دیگر مطالعه کنند اولین مجوز این پروژه دردوره صدارت قبلی فرمانداری ایشان صادر شده و مجوز آن را خود آقای محمدی صادر نموده است لطفا آدرس اشتباه ندهیم ایشان توسعه را به هر قیمتی به حفظ محیط زیست ترجیح میدهند

  [پاسخ]

 24. گویا قانون فقط زمانی خوب است که به نفع ما و جریان ما باشد

  [پاسخ]

 25. درود بر محمد کرم محمدی فرماندار مقتدر توانمند و شجاع کوهدشت

  [پاسخ]

 26. دوست اصولگراواقع بين

  با عرض سلام خدمت کاربران گرامی.همشهریان عزیز والخصوص جنابان سینا وعلی میرزایی شک ندارم که هیچ گاه کار اجرایی نکرده اید وحس مسولییت وپاسخگویی در مقابل احاد مردم وقانون ومافوق را تجربه نکرده اید وتنها از روی احساست جملاتی را سرهم کرده اید که از غافله عیب گردی عقب نمانید .شکی نیست اگر مدیریت اجرایی بلد بودید درست ومنطقی انتقاد می کردید .واضح وروشن بگویید انتقادتان از چیست وراهکار ان کدام است .با وجدان خود خلوت نمایید که اگر در این مقطع که سنگش را به سینه می زنید مدیر یک دبستان بودیداین چنین ژست ماتریالیستی وامپریالیستی را هویدا می کردید .خواهشا بس کنید فرماندار لایق وانقلابیمان راصادقانه تقویت کنیم ومنافع عمومی شهرمان را در نظر بگیریم /بعضی هم که اصولا کم مایه هستند در این فضای مجازی خود را پاک باخته جریان اصلاح طلبی معرفی می نمایند اما زمانی که حضوری محاسبه گردد معلوم می شود که اینان شرکا ومشاوران همه جریانات هستند.حال ببینید در زمان پیروزی جریان اصولگرا کپی این کامنتهایشان را به عنوان سند اصولگرایی رو می کنند.خدا به دادمان برسد از دست وزبان افراد خودبین

  [پاسخ]

  سیناقلندری در :

  از این شرکا و مشاوره چـــــــــه قدر خـــــــوب به ما رسیده. کاش شما هم به همان قدر شجاعت داشتید و لااقل اسم واقعی خودتون رو مینوشتید…

  [پاسخ]

 27. جناب آقای روابط عمومی ای کاش اندکی آرام تر با منتقدین و مخالفین برخورد می نمودید، مگر می شود دم از اصلاحات زد و گریبان چاک نمود اما منتقدان را … نامید و دگر اندیشان را امپریالیستی خواند، افسوس که شما نیز به راه یار گرمابه و گلستانتان رفتید و تفکر و ادبیات غلط برره ای را بسط دادید و اخلاق و عقلانیت و خرد ورزی را لگد مال نمودید ، ای کاش به جای شعار دادن و مغلطه کردن به سوال های دکتر بهرامی در مورد معضلات زیست محیطی منطقی تر جواب می دادید، ای کاش از برخورد نکردن با مافیای قدرت کشاورزی که با استفاده از فاضلاب شهری جان شهروندان را به خطر می اندازند نیز سخن به میان می آوردید، ای کاش از اقدامات عملی خود در نجات دره شیرز سخن به میان می اوردید، ای کاش از اقدامات خود در پیشبرد و عملی کردن توصیه های مقام معظم رهبری در حوزه محیط زیست سخن به میان می آوردید،ای کاش…

  [پاسخ]

 28. سیدمجتبی حسینی(طرهان)

  مولا علی (ع) : کسی که اندرز و نصیحت را بپذیرد از رسوایی مصون خواهد ماند. الحدیث جلد ۲ صفحه ۸۳
  آقای فرماندار محترم، شما باید نقد پذیر باشید . آقای رضا بهرامی جز حقیقت چیزی ننوشتند که اینگونه شما و اندک همفکرانت را برآشفته کرده .. حقیقت تلخ است

  [پاسخ]

 29. اگر انتقاد نباشد هر کسی هرجور فکر کند همان درست است . پس انتقاد خوب است و باعث پیشرفت می شود اما نه صرفا نقد بلکه ارائه راه و حل

  [پاسخ]

 30. اصلاح طلب اعتدال گرا

  جناب دکتر بهرامی …آقای کرم محمدی یکی از فرمانداران خوب ایران است ضمنا ایشان فرماندار دولت اعتدال است نه دولت انحصار این جمله را هم شما وهم عالی جنابان پشت پرده تان خوب است که بدانید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط