سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۵:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۱در ۷:۰۲ ق.ظ تعداد بازدید: 125 بازدید کد خبر:990 چاپ خبر

70درصد پرستاران لرستان جذب دانشگاه علوم پزشكی شده اند

0

خرم آباد- رییس دانشگاه علوم پزشكی لرستان گفت: در حال حاضر یكهزار و 706 پرستار در مراكز مختلف تابعه دانشگاه علوم پزشكی استان مشغول فعالیت هستند كه 707 نفر از آنان معادل 70 درصد كل پرستاران در سال گذشته جذب دانشگاه شده اند .

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، دكتر ‘اردشیر شیخ آزادی ‘ در مراسم تجلیل از 136 پرستار نمونه استان با اشاره به بیانات امام راحل و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ارزش و اهمیت حرفه ی مقدس پرستاری افزود: پرستاران طیف عظیمی از همكاران پرتلاش خانواده بزرگ سلامت هستند كه شبانه روز با حضور بربالین بیماران، سلامتی رابه جامعه هدیه می كنند .

وی توجه دولتمردان به حل مسایل و پاسخگویی به مطالبات پرستاران در دو سال اخیر را بسیار چشمگیر و قابل توجه برشمرد و اجرای قانون بهره وری كاركنان نظام سلامت و جذب 23 هزار پرستار در دولت خدمتگزار دهم را نمونه های بارزی از اقدامات خوب دولت در حق پرستاران عنوان كرد.

شیخ آزادی تصریح كرد: سال گذشته نیز در استان با هدف تامین پرستاران بومی و رفع نیاز شدید دانشگاه به پرستاران ، دو دانشكده ی پرستاری در بروجرد وپلدختر افتتاح و راه اندازی شده است..

در این مراسم با تقدیم تندیس ،لوح سپاس و هدایای نقدی از 136 پرستار نمونه استان كه سه نفر آنها نیز از پرستاران نمونه كشوری هستند تجلیل شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط