سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۵:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۱در ۹:۵۲ ق.ظ تعداد بازدید: 203 بازدید کد خبر:941 چاپ خبر

بیش از دو میلیارد ریال تجهیزات آموزشی برای مدارس ابتدایی لرستان خریداری شد

0

خرم آباد – معاون آموزش ابتدایی اداره كل آموزش و پرورش لرستان گفت: دو میلیارد و 500 میلیون ریال تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی برای مدارس ابتدایی استان خریداری شد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، ‘كیهان ندری’ در جمع معاونان آموزش ابتدایی شهرستان ها و مناطق استان افزود: استقرار نظام آموزشی 3-3-6 با جدیت كامل در حال پیگیری است.

وی اظهار داشت: در این راستا ضمن برنامه ریزی در جهت ساماندهی فضا و نیروی انسانی، كلاس های آموزش ضمن خدمت با 294 ساعت شامل روش تدریس دروس مختلف جهت آموزش به معلمان جدیدالاستخدام، مربیان پیش دبستانی، نیروهای قراردادكار معین و نیروهای نهضت سوادآموزی از تاریخ چهارم اسفندماه سال گذشته شروع و تا تیرماه سال 91 ادامه دارد.

وی همچنین از اجرای طرح تبادل دانش و تجربه در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: از 20 اردیبهشت ماه كارشناسان آموزش ابتدایی استان به منظور تبادل تجربیات از مراكز آموزشی و مدیریتی اصفهان بازدید و همچنین كارشناسان ابتدایی استان مركزی نیز از لرستان بازدید خواهند داشت.

ندری همچنین به موفقیت های طرح جابربن حیان در استان اشاره كرد و گفت: از بین آثاری كه به دبیرخانه استانی راه پیدا كرده اند پس از بررسی و داوری آثار، تعداد پنج اثر از پروژه علمی آزمایش به مرحله كشوری راه پیدا كرد كه در این مرحله به نتایج قابل قبول و خوبی دست پیدا كردند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط