سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۵:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۲در ۸:۵۸ ق.ظ تعداد بازدید: 189 بازدید کد خبر:9278 چاپ خبر

کیهان: طبق خبر موثق عارف به نفع روحانی کنار می رود اما آن را دیر اعلام می کنندتا اصولگریان به وحدت نرسند

0

  روزنامه کیهان در سرمقاله خودنوشت: دشمنان بیرونی برای دور کردن مردم از آموزه‌ها و گفتمان اصولگرایی همه تلاش و توان خود را به کار بسته‌اند ولی نتیجه منفی بوده است و تاکنون نتوانسته‌اند در رویکرد مردم به اصولگرایی که صرفنظر از این یا آن فرد اصولگرا ترجمان همان گفتمان امام و انقلاب است خدشه […]

anc_file_4021IMG13115145

 

روزنامه کیهان در سرمقاله خودنوشت:

دشمنان بیرونی برای دور کردن مردم از آموزه‌ها و گفتمان اصولگرایی همه تلاش و توان خود را به کار بسته‌اند ولی نتیجه منفی بوده است و تاکنون نتوانسته‌اند در رویکرد مردم به اصولگرایی که صرفنظر از این یا آن فرد اصولگرا ترجمان همان گفتمان امام و انقلاب است خدشه جدی وارد کنند. آیا نمی‌توان حدس زد حالا که در پراکنده کردن مردم از رویکرد به اصولگرایی ناموفق بوده‌اند، در پی آنند که این منظور را با تعدد و چندگانه کردن ورودیه‌های اصولگرایی دنبال کنند؟! توضیح آن که هر یک از چند نامزد اصولگرا یکی از ورودیه‌ها باشد! در این حالت، باز هم رویکرد مردم به اصولگرایی است ولی از چند ورودیه متفاوت که اگرچه با یکدیگر تفاوت چندانی ندارند- اختلاف در سلیقه‌ها و نه اصول- ولی در هر‌صورت، چند کانال متفاوت تلقی می‌شوند حالا، اگر این چند شاخه‌ متفاوت در جریان رقابت به مقابله با یکدیگر هم بپردازند- که متاسفانه بعضا اینگونه است- احتمال وارد آمدن خدشه بر پیکره اصولگرایی، یعنی همان خواست دشمن، دور از انتظار نخواهد بود!
از این روی باید نتیجه گرفت که پراکندگی نامزدهای اصولگرا در حالی که این پراکندگی می‌تواند با صرفنظر کردن از سلیقه‌های متفاوت، یکپارچه شود، شرط عقل نیست.
و بالاخره این نکته نیز گفتنی است که براساس آنچه گذشت، تصمیم به حذف آقای عارف جدی و قطعی است و چنانچه توانسته باشند آقای عارف را کنار بزنند، به یقین اعلام آن را به تاخیر می‌اندازند تا به نامزدهای اصولگرا فرصت تصمیم برای یکپارچگی را نداده باشند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط