سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۴:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۲در ۸:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 433 بازدید کد خبر:8412 چاپ خبر

فعال سازی 25 کمیسیون خرید گندم توسط تعاون روستایی لرستان

0

    مدیر کل تعاون روستایی استان لرستان از فعال شدن 25 کمیسیون خرید گندم در این استان خبر داد. به گزارش لکنا ؛ حبیب سلیمانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در سالجاری 25 کمیسیون خرید گندم در لرستان فعال شده است و کار خرید گندم از کشاورزان را انجام می دهند. وی با […]

IMAGE634445998792291172

 

 

مدیر کل تعاون روستایی استان لرستان از فعال شدن 25 کمیسیون خرید گندم در این استان خبر داد.

به گزارش لکنا ؛ حبیب سلیمانی در گفتگو با مهر اظهار داشت: در سالجاری 25 کمیسیون خرید گندم در لرستان فعال شده است و کار خرید گندم از کشاورزان را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود که در مرکز لرستان بیش از 180 هزار تن گندم برداشت شود، عنوان کرد: همچنین در شهرستان کوهدشت نیز برداشت 80 هزار تن گندم برآورد شده است.

مدیر کل تعاون روستایی استان لرستان با بیان اینکه متاسفانه با توجه به خشکسالیها در دو شهرستان کوهدشت و پلدختر با کاهش میزان برداشت گندم مواجه خواهیم بود، افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته طی سالجاری نزدیک به 500 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خریداری خواهد شد.

سلیمانی با بیان اینکه طی سالجاری 25 کمیسیون خرید گندم در لرستان فعال شده است، افزود: این کمیسیونهای تعاون روستایی کار خرید گندم از کشاورزان را انجام می دهند.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به بارندگیها سالجاری سال خوبی به لحاظ اقتصادی برای کشاورزان لرستانی باشد.

مدیر کل تعاون روستایی استان لرستان دولت امسال کار خرید گندم مازد بر نیاز کشاورزان را به صورت تضمینی انجام می دهد، عنوان کرد: با توجه به آمار برداشت و خریداری گندم می توان سهم هر شهرستان در پرداخت زکات را پیش بینی کرد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط