سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۵:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۲در ۲:۱۳ ب.ظ تعداد بازدید: 327 بازدید کد خبر:8323 چاپ خبر

ستادهای مشایی همچنان فعالند/ خبر خوش رحيم‌مشایی تا سه‌شنبه می‌آيد؟

0

اسفندیار رحیم مشایی، کاندیدای مستقیم دولت در انتخابات که صلاحیتش رد شده است، در دیدار با برخی از اعضاء ستاد خویش گفته است که امیدوارانه به کار خویش ادامه دهند. خبر خوش رحيم‌مشایی تا سه‌شنبه می‌آيد؟ به نوشته سايت جهش‌نيوز، وی هنوز به تغییر در سیستم تعیین صلاحیت‌ها امیدوار است و در حال پیگیری قانونی […]

IMG15030671

اسفندیار رحیم مشایی، کاندیدای مستقیم دولت در انتخابات که صلاحیتش رد شده است، در دیدار با برخی از اعضاء ستاد خویش گفته است که امیدوارانه به کار خویش ادامه دهند.
خبر خوش رحيم‌مشایی تا سه‌شنبه می‌آيد؟
به نوشته سايت جهش‌نيوز، وی هنوز به تغییر در سیستم تعیین صلاحیت‌ها امیدوار است و در حال پیگیری قانونی این موضوع است. گفته مي‌شود ستادهای وی، تا روز سه شنبه به فعالیت خود ادامه مي‌دهند و تا آن روز منتظر حکم حکومتی می‌مانند. مشایی پس از اعلام رسمی نظر شورای نگهبان مبنی بر عدم احراز صلاحیتش، در جمع اعضای ستاد انتخاباتی خود سخنانی به زبان آورد که فایل صوتی آن در برخی سایت‌ها منتشر شده است.

رحیم مشایی در فایل صوتی که با موسیقی حماسی همراه است، مي‌گوید پیش بینی مي‌کرده که ردصلاحیت شود. اهم اظهارات وی به نقل سايت انتخاب در پی مي‌آید:
با توجه به وضعیتی که برای ما پیش آمده ، ما البته پیش بینی مان همین بود، ما با توجه به اخبار و سازمان گری‌ها و اطلاعات و فشارها همین انتظار را داشتیم هرچند به زبان چیز دیگری مي‌گفتیم یا دعا مي‌کردیم.
* جز مسیر قانون هیچ مسیر دیگری نداریم… این مشکل فقط به دست رهبری قابل حل است و ما این مطالبه را داریم.
* انتظار داریم با یک امید بسیار بالا این مشکل حل مي‌شود (حاضرین فریاد مي‌زنند که ان شالله و تشویق مي‌کنند)
* با صبوری با حوصله و با تدبیر در انتظار مي‌مانیم … هیچ کاری خلافی نمی کنیم. هیچ انتظاری نداریم به خاطر احاساست حرف و حدیث و کاری شود. ادبیاتمان باید متناسب با شعارهایمان باشد…اصلا نگران رای آوردن نیستیم. ما یک ستاد موازی رقبا نسیتیم، من اصلا کاری ندارم رقیب ما کیست؟ قبلاً در ستادهای دیگر هم عرض کردم ام، ما ایجابی و اثباتی هستیم که از میانه ی ملت عبور مي‌کند
* همه آماده باشیم چون فرصت هایی از دست ما مي‌رود ،در هر میزان فرصتی که در اختیار ما قرار گفرت ان شالله با جدیت و علاقه ، براساس تکلیف عمل کرده و از فرصت استفاده مي‌کنیم.
* رایمان بسیار بسیار بالاست و ورود کنیم با قاطعیت پیروز هستیم! و این قاطعیت همه مشکلات داخلی و خارجی را برخواهد داشت

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط