سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۱:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۱۰:۵۳ ق.ظ تعداد بازدید: 287 بازدید کد خبر:8077 چاپ خبر

وزارت اطلاعات دو تیم تروریستی ورود سلاح به کشور را شناسایی و منهدم کرد

0

روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای از شناسایی و ضربه به دو تیم تروریستی ورود سلاح به کشور خبر داد. روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای از شناسایی و ضربه به دو تیم تروریستی ورود سلاح به کشور خبر داد. متن این اطلاعیه به این شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم […]

49816_686

روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای از شناسایی و ضربه به دو تیم تروریستی ورود سلاح به کشور خبر داد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای از شناسایی و ضربه به دو تیم تروریستی ورود سلاح به کشور خبر داد.
متن این اطلاعیه به این شرح ذیل است :
بسم الله الرحمن الرحیم
به استحضار ملت شریف ایران می رساند که در آستانه برگزاری انتخابات سرنوشت ساز آتی، دشمنان ملت به تشدید فعالیت های مخرّب و تمهید مقدمات برای فتنه انگیزی های گوناگون اقدام کرده اند.
از آنجا که این وزارتخانه از مدتها پیش مقاصد دشمن را پیش بینی و تحرکات عوامل آنها را رصد می‌نموده و آمادگی های لازم برای مقابله را ایجاد کرده بود، لذا در مقطع اخیر موفق به شناسایی و خنثی سازی شماری از توطئه ها و سناریوهای دشمن شده است که شرح هر یک از آنها را پس از رفع محذورهای امنیتی، اطلاع رسانی خواهد شد.
از جمله آخرین توطئه های کشف شده، مربوط به ورود تعداد فراوانی سلاح سبک به کشور می‌باشد. ردگیری های اطلاعاتی و امنیتی به عمل آمده، منجر به شناسایی و ضربه به دو تیم تروریستی عامل ورود «سلاح سبک» از مرزهای غربی و شرقی کشور شده است. این تیم ها در حال انتقال تعداد معتنابهی «کلت کمری» و «نارنجک جنگی» به مرکز کشور بودند که با اقدامات هوشمندانه، به موقع و فداکارانه سربازان گمنام امام زمان (عج) در استانهای کرمانشاه و سیستان و بلوچستان، کلیه سلاح‌ها کشف و تروریست ها بازداشت و تحویل مرجع قضایی شدند.
روابط عمومی وزارت اطلاعات

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. این خواستم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط