سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۱:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۸:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,540 بازدید کد خبر:8013 چاپ خبر

عکاس خبرگزاری مهر و از دبیران سرویس عکس لکنا، برگزیده مسابقه “قاب ماندگار” شد

0

عکاس خبرگزاری مهر و از دبیران سرویس عکس لکنا برگزیده مسابقه عکس”قاب ماندگار” ویژه جشنواره خيرين مدرسه‌ساز لرستان شد. فیروز اسماعیلی‌نژاد مسئول برگزاری نخستین مسابقه عکس “قاب ماندگار” در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: حدود 20 علاقمند به عکاسی، عکاس خبری و مبتدیان این حرفه در این مسابقه شرکت کردند، که پس از بررسی […]

37769

عکاس خبرگزاری مهر و از دبیران سرویس عکس لکنا برگزیده مسابقه عکس”قاب ماندگار” ویژه جشنواره خيرين مدرسه‌ساز لرستان شد.

فیروز اسماعیلی‌نژاد مسئول برگزاری نخستین مسابقه عکس “قاب ماندگار” در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: حدود 20 علاقمند به عکاسی، عکاس خبری و مبتدیان این حرفه در این مسابقه شرکت کردند، که پس از بررسی نهایی توسط هیئت داوران در مجموع چهار نفر موفق به کسب عناوین برتر این مسابقه شدند.

وی اظهارداشت: طبق اعلام نظر هیئت داوران در هر دو بخش شامل ویژه و آزاد این مسابقه نفر اول نداشت.

اسماعیلی نژاد ادامه داد: در این مسابقه جابر امرایی و مجتبی بهرهی در بخش ویژه مسابقه به ترتیب دوم و سوم و همچنین در بخش آزاد این مسابقه سجاد درویشی(عکاس خبرگزاری مهر) به عنوان نفر دوم و محسن رحمانی به عنوان نفر سوم انتخاب و معرفی شدند.

مسئول برگزاری نخستین مسابقه عکس قاب ماندگار تصریح کرد: برای برگزیدگان دو بخش این رقابت تندیس ویژه جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی در نظر گرفته شده است که در همین راستا جوایز نقدی شامل دو میلیون ریال به نفر دوم و یک میلیون ریال به نفر سوم درهر بخش اعطا خواهد شد.

اسماعیلی‌نژاد افزود: این مسابقه با داوری سعید سروش و سید غلامرضا نعمت پور و همچنین نظارت مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان به کار خود پایان داد.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج و توسعه فرهنگ مشارکت‌های مردمی عنوان کرد و گفت: دهم اردیبهشت‌ماه شاهد برگزاری این مسابقه عکس در دو بخش آزاد شامل طبیعت اردوگاه دانش‌آموزی و بخش ویژه شامل حاشیه‌های جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خواهیم بود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط