سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۳:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۳:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 248 بازدید کد خبر:7988 چاپ خبر

مدیرکل سیاسی استانداری لرستان خبر داد: رد صلاحیت شده‎های شوراها در لرستان 4 روز فرصت اعتراض دارند

0

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: رد صلاحیت شده‎های شوراها در لرستان از امروز چهار روز فرصت اعتراض دارند. محمدامین رضوانی امروز در گفت‌وگو با فارس گفت: طبق برنامه اعلام شده نتیجه تائید و رد صلاحیت‎های شوراهای شهر و روستا در سطح لرستان به افراد اعلام شده است. وی افزود: رد صلاحیت شدگان شوراها […]

council86b

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: رد صلاحیت شده‎های شوراها در لرستان از امروز چهار روز فرصت اعتراض دارند.
محمدامین رضوانی امروز در گفت‌وگو با فارس گفت: طبق برنامه اعلام شده نتیجه تائید و رد صلاحیت‎های شوراهای شهر و روستا در سطح لرستان به افراد اعلام شده است.

وی افزود: رد صلاحیت شدگان شوراها در سطح لرستان از امروز تا یک خرداد فرصت اعتراض دارند.

رضوانی یادآورشد: 11 خرداد آخرین روز بررسی صلاحیت‎های شوراها است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: از تعداد 7 هزار و 586 نفر ثبت‌نام شده 6 هزار و 522 نفر روستایی و یک‌هزار و 64 نفر شهری هستند که برای این دوره از انتخابات به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تعدادی از آنان انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه این آمار نهایی هستند، یادآور شد: از 6 هزار و 522 نفر روستایی تعداد 283 نفر زن و مابقی مرد هستند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: از تعداد یک هزار و 64 نفر شهری 76 نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه انتخابات شوراهای لرستان در 26 نقطه شهری و یک‌هزار و 240 نقطه روستایی برگزار می‎شود، افزود: این افراد در شهرها و روستاهای خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز، ازنا، دلفان، دوره چگنی، دورود، سلسله، کوهدشت و پلدختر برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کردند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: نتیجه نهایی تائید یا رد صلاحیت‎های شوراهای شهر و روستا 12 خرداد اعلام و 16 خرداد تبلیغات آن‌ها شروع می‎شود.

رضوانی گفت: در این دوره از انتخابات در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد 13 نفر به عنوان عضو اصلی و شش نفر عضو علی‌البدل، در شهرهای کوهدشت، نورآباد، الیگودرز و دورود 9 نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی‌البدل، شهرهای ازنا، پلدختر و الشتر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی‌البدل و شهرهای زیر 20 هزار نفر مانند چگنی پنج نفر عضو اصلی و دو نفر عضو علی‌البدل انتخاب می‌شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط