سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۲:۱۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۸:۲۱ ق.ظ تعداد بازدید: 232 بازدید کد خبر:7943 چاپ خبر

سرگرد نجفی مطرح کرد: کوهدشت از نظر ترافیک مشکلی ندارد!/ وقوع کمترین تصادفات فوتی درون شهری

0

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کوهدشت گفت: خوشبختانه این شهر به لحاظ ترافیک مشکل خاصی ندارد عمده رانندگان در این زمینه همکاری می کنند. سرگرد نجفی در گفتگو با مهر گفت: تنها 30 درصد از رانندگان وسایل نقلیه کوهدشت مقررات موجود در این زمینه را به طور جدی رعایت نمی کنند که امیدواریم این تعداد […]

IMG08073090

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کوهدشت گفت: خوشبختانه این شهر به لحاظ ترافیک مشکل خاصی ندارد عمده رانندگان در این زمینه همکاری می کنند.

سرگرد نجفی در گفتگو با مهر گفت: تنها 30 درصد از رانندگان وسایل نقلیه کوهدشت مقررات موجود در این زمینه را به طور جدی رعایت نمی کنند که امیدواریم این تعداد نیز در رعایت حقوق دیگران بکوشند.

وی با بیان اینکه قبلا در کوهدشت مشکل ترافیکی داشتیم اما مدتی است این مشکل تا حدودی رفع شده است، افزود: اگر در خیابان های کوهدشت چرخی بزنید متوجه خواهید شد که وضع ترافیکی این شهر بسیار بهتر شده است.

سرگرد نجفی ادامه داد: جلوگیری از به وجودآمدن ترافیک تنها مختص به راهنمایی و رانندگی نیست بلکه تمام مردم و نهادها باید در این زمینه همکاری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کوهدشت همچنین به پایین آمدن آمار تصادفات در کوهدشت اشاره کرد و گفت: امسال کوهدشت در سطح استان لرستان کمترین تصادفات فوتی را داشته و این نشانه تلاش ماموران راهنمایی و رانندگی و رعایت قوانین از سوی رانندگان است.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در مورد عدم رعایت قوانین پارک کردن از سوی برخی مسافربرهای روستایی در چهارراه های کوهدشت گفت: تا جایی که مشاهده شده برخورد شده است اما ممکن است در غیاب ماموران راهنمایی و رانندگی راننده ای قوانین را رعایت نکند.

سرگرد نجفی ابراز امیدواری کرد که مردم نیز در راستای رفع مشکلات ترافیکی با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی به کمک پلیس بیایند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط