سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۸:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 157 بازدید کد خبر:7940 چاپ خبر

مصوبات دولتی اجرا نشده و محرومیت درمانی دلفان

0

روایت اجرای مصوبات هیأت دولت در شهرستان دلفان حکایت جالبی است. در سفر نخست هیأت دولت به استان لرستان 42مصوبه برای شهرستان دلفان به تصویب رسید که به گفته مسئولان این شهرستان، 93درصد از این مصوبات اجرایی شده است. به گزارش مهر، اگر در این رقم 93درصدی ریز شویم متوجه مصوبات مهمی می‌شویم که در […]

IMG13303422

روایت اجرای مصوبات هیأت دولت در شهرستان دلفان حکایت جالبی است.

در سفر نخست هیأت دولت به استان لرستان 42مصوبه برای شهرستان دلفان به تصویب رسید که به گفته مسئولان این شهرستان، 93درصد از این مصوبات اجرایی شده است. به گزارش مهر، اگر در این رقم 93درصدی ریز شویم متوجه مصوبات مهمی می‌شویم که در طول 8سال دولت نهم و دهم زمینه اجرایی شدن پیدا نکرده‌اند. ساخت ورزشگاه کارگران نورآباد ازجمله این مصوبات است که تاکنون حتی زمین آن نیز شناسایی نشده است.

در سفر دوم هیأت دولت یکی از مهم‌ترین مصوبات، ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان است؛ درمانگاهی که پس از گذشت نزدیک به 6سال همچنان تنها 15درصد پیشرفت فیزیکی دارد. این درمانگاه تاکنون 4وزیر را به‌خود دیده‌ ولی به نوعی داغ تکمیل آن بر دل همه این وزرا مانده است. این در حالی است که شهرستان 145هزار نفری دلفان با بیش از 33هزار نفر بیمه شده تأمین اجتماعی یکی از شهرستان‌های محروم استان لرستان به لحاظ امکانات درمانی محسوب می‌شود. دور سوم سفر هیأت دولت به استان لرستان برای شهرستان دلفان 92مصوبه به‌دنبال داشت، مصوباتی که تنها 35درصد آنها زمینه اجراشدن پیدا کرده‌اند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط