سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۳:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۱۰:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 196 بازدید کد خبر:7910 چاپ خبر

روستايي در لرستان با 75شهید

0

یک روستا 75شهید رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد‌مخدر کشور با اشاره به روستای صاحب‌الزمان در استان لرستان گفت: این روستا بیش از 75شهید گلگون‌کفن را تقدیم انقلاب کرده است. به گزارش لكنا به نقل از خبرگزاري مهر، سردار علی مویدی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای خرمشهر بیان داشت: روستای صاحب‌الزمان منطقه سپیددشت از قبل […]

یک روستا 75شهید

رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد‌مخدر کشور با اشاره به روستای صاحب‌الزمان در استان لرستان گفت: این روستا بیش از 75شهید گلگون‌کفن را تقدیم انقلاب کرده است.

به گزارش لكنا به نقل از خبرگزاري مهر، سردار علی مویدی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای خرمشهر بیان داشت: روستای صاحب‌الزمان منطقه سپیددشت از قبل از پیروزی انقلاب به نام صاحب‌الزمان(عج) بوده و جوانان این منطقه در مسجد این روستا علیه رژیم طاغوت مبارزه کرده‌اند. سردار مویدی با بیان اینکه روستای صاحب‌الزمان بیش از 75شهید‌ گلگون‌کفن را تقدیم انقلاب کرده است، عنوان کرد:‌ این روستا و روستاهای اطراف آن بیش از 300جانباز و شهید زنده دارد و همچنان از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کند.

وی افزود: بسیاری از این شهدا فرماندهانی بودند که در بازکردن قفل دروازه خرمشهر نقش برجسته‌ای ‌ ایفا کردند و اگر اینها نبودند تا خاکریزهای اولیه را فتح کنند، قطعا در مراحل اولیه عملیات با موفقیت مواجه نبودیم. رئیس پلیس مبارزه با مواد‌مخدر کشور با بیان اینکه رزمندگان این روستا در آزاد‌سازی‌ خرمشهر نقش بسیار برجسته‌ای داشتند، گفت: در این راستا مسئولان باید توجه بیشتری به این استان و این روستا داشته باشند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط