سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۷:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۱در ۱۰:۴۵ ق.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:775 چاپ خبر

50كلاس آموزش خانواده در دلفان برگزارشده است

0

دلفان – مدیر آموزش و پرورش دلفان از برگزاری50 كلاس آموزش خانواده وپژه اولیاء دانش آموزان در مدارس این شهرستان خبر داد.

‘بهمن نریمانی’ روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا گفت : در این كلاس ها 30 مدرس آموزش دیده ، اصول علمی تربیت دانش آموزان را به همراه آخرین دستاوردهای علوم تربیتی به خانواده ها ارائه می كنند.

این مسئول افزود: دوره آموزش خانواده به منظور آشنایی والدین با چگونگی رفتار با فرزند، تأمین آسایش روانی و جسمی ، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد همه ساله در مدارس دلفان برگزار می شود.

‘ نریمانی’ بابیان اینكه تعلیم وتربیت بردوش دونهاد خانواده و مدرسه است ، افزود: كلاس های آموزش خانواده بهترین و مناسب ترین فرصت برای فراهم كردن زمینه های تحقق همكاری و همدلی میان خانه و مدرسه است .

این مسئول ، با تاكید بر مشكلات اخلاقی و آسیبهای عدیده اجتماعی كه به گفته وی كیان خانواده‌ها را تهدید می‌كند،از والدین دانش ‌آموزان خواست به كلاسهای آموزش خانواده اهمیت بیشتری دهند.

مدیر آموزش و پرورش دلفان یاد آورشد: كلاسهای آموزش خانواده با بكار گیری كارشناسان علوم‌تربیتی، روانشناسی، مشاوره و راهنمایی به منظور ارتقای فرهنگ عمومی، ارتباط نزدیك بین والدین و فرزندان، شناخت آسیبهای اجتماعی و آموزش روشهای نوین تربیتی تشكیل می‌شود.

وی تاكید كرد: خانواده مهمترین واحد اجتماعی بشمار می‌رود و اگر موازین تربیتی ازسوی والدین رعایت شود، بسیاری از مشكلات فرزندانشان نیز حل می شود .

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. عالیه اگر جلسات آموزش خانواده در برگیرنده مسائل روز باشد نه حرف های تکراری

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط