سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۴:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۱۰:۳۱ ق.ظ تعداد بازدید: 274 بازدید کد خبر:7672 چاپ خبر

حدادعادل مطرح کرد: احتمال کناره‌گیری نامزدهای اصولگرا به نفع جلیلی

0

    ایسنا نوشت: یک عضو ائتلاف 1+2 از احتمال کناره گیری کاندیداهای مختلف جریان اصولگرا به نفع جلیلی خبر داد. غلامعلی حدادعادل در حاشیه‌ی مراسم تشیع پیکر حاج محمود مرتضایی‌فرد وزیر شعار انقلاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به این که آیا احتمال کناره‌گیری نامزدهای اصولگرا به نفع سعید جلیلی وجود دارد گفت: بله […]

 poster

 

ایسنا نوشت:

یک عضو ائتلاف 1+2 از احتمال کناره گیری کاندیداهای مختلف جریان اصولگرا به نفع جلیلی خبر داد. غلامعلی حدادعادل در حاشیه‌ی مراسم تشیع پیکر حاج محمود مرتضایی‌فرد وزیر شعار انقلاب در جمع خبرنگاران در پاسخ به این که آیا احتمال کناره‌گیری نامزدهای اصولگرا به نفع سعید جلیلی وجود دارد گفت: بله این ا حتمال وجود دارد اصولگرایان باید همه احتمالات را در نظر داشته باشند.

وی تصریح کرد: تحولاتی که در روز آخر انتخابات صورت گرفت شرایط جدیدی را در مورد انتخابات به وجود آورد که ضرورت وحدت اصولگرایان را بیشتر کرد.در یک ماهی که باقی مانده است اصولگرایان باید با توجه به موقعیت خطیر پیش آمده در جهت حفظ آرمان‌های امام و رهبری تلاش کنند.

وی درباره این‌که آیا احتمال خودداری برخی از نامزدهای اصولگرا، از کناره‌گیری به نفع شخص دیگر وجود دارد؟ گفت: اصولگرایان نشان دادند که مصالح انقلاب را بر منافع شخصی ترجیح می‌دهند.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط