سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۳:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۸:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 146 بازدید کد خبر:7519 چاپ خبر

معاون استاندار لرستان: لرستان چهارمین استان بیکار کشور است

0

  معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان گفت: براساس سرشماری‌ها استان لرستان در حال حاضر رتبه چهارم بیکاری در کشور را دارد. به گزارش فارس، علی هادی چگنی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: احداث دو پتروشیمی کوهدشت و خرم‌آباد نیز گامی موثر جهت رونق اقتصادی در سطح لرستان است. وی افزود: دهکده المپیک در […]

80176517-2647780

 

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان گفت: براساس سرشماری‌ها استان لرستان در حال حاضر رتبه چهارم بیکاری در کشور را دارد.

به گزارش فارس، علی هادی چگنی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: احداث دو پتروشیمی کوهدشت و خرم‌آباد نیز گامی موثر جهت رونق اقتصادی در سطح لرستان است.

وی افزود: دهکده المپیک در لرستان به طرح تکمیل مجتمع ورزشی تغییر نام یافته و در سال‌جاری برای این طرح نیز اعتباراتی در نظر گرفته شده است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان با بیان اینکه مقوله بیکاری با یک شب حل نمی‌شود، گفت: باید براساس برنامه زمان‌بندی بلند مدت نسبت به رفع مشکلات این حوزه اقتصادی و رفع بیکاری تلاش کرد.

وی در خصوص مشکل شرکت کشت و صنعت و پارسیلون خرم‌آباد گفت: جلسات مختلفی برای فعالیت دوباره این طرح‌ها در استان صورت گرفته است و حتی برای کارخانه پارسیلون کمیسیون اقتصادی هیئت دولت تشکیل جلسه داد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار لرستان گفت: براساس سرشماری‌ها استان لرستان در حال حاضر رتبه چهارم بیکاری در کشور را دارد.

هادی چگنی خاطرنشان کرد: در صورتی که زیرساخت‌های لازم برای رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در لرستان فراهم شود، می‌توان امید به رفع معضل بیکاری در لرستان داشت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط