سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۵:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۹:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 459 بازدید کد خبر:7439 چاپ خبر

حجت الاسلام طهماسبی: شیعه و سنی باید اقدام تروریستی نبش قبر حجربن عدی را شدیدا محکوم کنند

0

  امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: شیعه و سنی باید اقدام تروریستی نبش قبر صحابه پیامبر را شدیدا محکوم کنند چرا که این اقدام توهین به پیامبر، ائمه و اصحاب ایشان است. به گزارش لکنا؛  حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر از طرف گروهک […]

30378066-1243371

 

امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: شیعه و سنی باید اقدام تروریستی نبش قبر صحابه پیامبر را شدیدا محکوم کنند چرا که این اقدام توهین به پیامبر، ائمه و اصحاب ایشان است.

به گزارش لکنا؛  حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی امام جمعه شهرستان کوهدشت گفت: نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر از طرف گروهک تروریستی اقدامی وحشیانه و پست است.

وی افزود: حجربن عدی یکی از صحابه پاک و مومن پیامبر گرامی اسلام (ص) بوده است و تعرض به قبر ایشان یعنی توهین به پیامبر، ائمه و اصحاب ایشان است.

امام جمعه شهرستان کوهدشت با بیان اینکه نباید در مقابل این اقدام رذل سکوت کرد گفت: اگر در مقابل این اقدام تروریستی هتک حرمت سکوت نشود چه بسا به دیگر اماکن مذهبی دیگر نیز دست درازی کنند و بار دیگر همه مسلمانان را خشمگین کنند.

حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به اینکه چهره وقیحانه غرب و تروریست ها دیگر بر کسی پوشیده نیست اظهار داشت: چهره وقیحانه تروریست ها و غرب دیگر بر کسی پوشیده نیست ،این افراد نمیتواندد با این اقدامات کاری را از پیش ببرند و فقط خود را بیش از پیش در برابر جهانیان و مسلمانان منفور می کنند و با این اقدامات موفق نخواهند شد.

وی سالم بودن پیکر حجربن عدی را نشان دهنده حقانیت شیعه علام کرد و افزود: سالم بودن پیکر این صحابه پیامبر بعد از بیش از 1200سال نشان دهنده حقانیت شیعه است و چه بسا بسیاری از افراد با دیدن چنین صحنه هایی به اسلام و مذهب تشیع گرایش پیدا کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط