سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۱:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۱۱:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 365 بازدید کد خبر:7378 چاپ خبر

مدیر امور آب و فاضلاب هرسین خبر داد: اجرای بیش از دو هزار متر لوله‌گذاری شبکه فاضلاب

0

  مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین گفت: امور آب و فاضلاب هرسین، اصلاح و بازسازی شبکه فاضلاب را در دستور کار خود قرار داده که حاصل آن بازسازی 2 هزار و 540 متر از شبکه فاضلاب فرسوده در شهر هرسین بوده است. به گزارش لکنا به نقل از فارس، اکبر ناصری گفت: در […]

me_1248104903_.blogfa

 

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان هرسین گفت: امور آب و فاضلاب هرسین، اصلاح و بازسازی شبکه فاضلاب را در دستور کار خود قرار داده که حاصل آن بازسازی 2 هزار و 540 متر از شبکه فاضلاب فرسوده در شهر هرسین بوده است.

به گزارش لکنا به نقل از فارس، اکبر ناصری گفت: در سال گذشته شاهد اجرای 2 هزار و 255 متر لوله‌گذاری شبکه فاضلاب در سایزهای 200، 300 و 400 میلیمتری به‌همراه نصب انشعابات فاضلاب به تعداد 653 فقره در شهر هرسین بودیم.

 ناصری افزود: علاوه بر انجام شبکه‌گذاری فاضلاب، این امور اصلاح و بازسازی شبکه فاضلاب را در دستور کار خود قرار داده که حاصل آن اصلاح و بازسازی 2 هزار و 540 متر از شبکه فاضلاب فرسوده در شهر هرسین بوده است.

به گفته مدیر امور آب و فاضلاب شهر هرسین، هزینه انجام پروژه لوله‌گذاری شبکه فاضلاب از محل اعتبارات استانی بوده است.

وی در خصوص فعالیت‌هایی که در زمینه فاضلاب از محل اعتبارات داخلی در شهر صورت گرفته، اظهار داشت:  شست‌وشوی شبکه‌های فاضلاب به ‌طول 57 کیلومتر، تعویض دریچه‌های فاضلاب به میزان 43 عدد و لایروبی منهول‌های فاضلاب سطح شهر در 990 مورد، از جمله این فعالیت‌ها است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط