سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۶:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۹
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۹:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 354 بازدید کد خبر:7345 چاپ خبر

افزایش رشته در مرکز آموزش عالی سلسله

0

  نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت حمایت دستگاه‌ها از مرکز آموزش عالی سلسله این مرکز در سال جدید تحصیلی در رشته‌های تحصیلی بیشتری پذیرش دانشجو دارد.   به گزارش لکنا به نقل از فارس، حجت الله خدایی سوری عصر دیروز در نشست با مسئولان دانشگاه لرستان با انتقاد […]

20121210150820_350

 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت حمایت دستگاه‌ها از مرکز آموزش عالی سلسله این مرکز در سال جدید تحصیلی در رشته‌های تحصیلی بیشتری پذیرش دانشجو دارد.

  به گزارش لکنا به نقل از فارس، حجت الله خدایی سوری عصر دیروز در نشست با مسئولان دانشگاه لرستان با انتقاد از وضعیت مرکز آموزش عالی سلسله گفت: وضع موجود به لحاظ کمی و کیفی در خور شأن مردم این دیار و به ویژه یک دانشگاه نیست.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: مجوز دانشگاه سلسله و برخی از شهرستان‌های همجوار هم‌زمان صادر شده که علی‌رغم ایجاد و توسعه سایر مراکز، سلسله هم‌چنان در حد یک مرکز بدون جا و امکانات باقی مانده است.

در ادامه حسن زمانیان با اشاره به وجود مشکلات و نقیصه‌های امکاناتی و کمبود رشته تحصیلی در مرکز سلسله گفت: خواست ما توسعه دانشگاه در سلسله است، اما تحقق این مهم نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه‌های شهرستان است.

 با بیان این مطلب که در صورت حمایت دستگاه‌ها از مرکز آموزش عالی سلسله این مرکز در سال جدید تحصیلی در رشته‌های تحصیلی بیشتری پذیرش دانشجو دارد، گفت: مهم‌ترین نیاز این مرکز فراهم شدن یک فضای آموزشی استیجاری تا تامین فضای مناسب است.

در ادامه فرماندار سلسله گفت: تا آغاز سال تحصیلی جدید فضای مناسبی برای ساختمان آموزشی این مرکز فراهم می‌شود.

اردشیر صفاپور در ادامه از شهرداری، اداره‌ ورزش و جوانان و آموزش و پرورش لرستان خواست تا دانشگاه سلسله را در حل این مشکل یاری کنند.

موارد زیر برای حل مشکلات دانشگاه سلسله در این جلسه به تصویب رسید

*فرمانداری و آموزش و پرورش در خصوص تامین فضای آموزشی دانشگاه پس از بررسی فضاهای موجود با دانشگاه همکاری کنند.

*دانشگاه لرستان نسبت به افزایش تعداد رشته‌ها و پیگیری ارتقاء مرکز اقدام کند.

*شهرداری ظرف 12 روز آینده نسبت به آسفالت خیابان منتهی به مرکز آموزش عالی سلسله و نیز نصب تعدادی تابلوی شهری در سطح شهر برای این مرکز اقدام کند.

*اداره تربیت بدنی شهرستان یک روز در هفته یکی از سالن‌های ورزشی را به دانشجویان مشغول به تحصیل در این مرکز به صورت رایگان اختصاص دهد.

*دانشگاه لرستان با همکاری نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نسبت به تملک زمین و اخذ ردیف اجرائی در بودجه سال‌های آتی اقدام کند.

*دانشگاه لرستان مبلغ 100 میلیون ریال جهت تجهیز کتابخانه به این مرکز اختصاص دهد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط