سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۱۲ فروردین ۱۳۹۱در ۸:۱۹ ق.ظ تعداد بازدید: 751 بازدید کد خبر:707 چاپ خبر

33تیم گشت منابع طبیعی در سطح مراتع و عرصه های طبیعی استان لرستان مستقر می شوند

0

خرم آباد – مدیر روابط عمومی اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: همزمان با 13 فروردین ماه روز انس با طبیعت، 33 اكیپ گشت، كنترل و برخرود با متخلفان در سطح مراتع و عرصه های جنگلی استان مستقر می شوند.

عباس طرهانی’ روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: 15 اكیپ از این تیم های نظارتی در حوزه شهرستان خرم آباد حضور دارند كه كار حفاظت و نگهداری از عرصه های طبیعی و جنگلی شهرستان را انجام خواهند داد.

وی اظهار داشت: اعضای این تیم های نظارتی با داشتن حكم قضایی نسبت به مشاوره، راهنمایی، تذكر و در مواقع لزوم برخورد با متخلفان در زمینه نابودی مراتع و جنگل ها اقدام می كنند.

طرهانی مهمترین موارد تخلفات در روز 13 فروردین را قطع درختان برای روشن كردن آتش عنوان كرد و گفت: بر اساس ماده 42 قانون حفاظت و بهره برداری از منابع طبیعی،افراد خاطی با تشكیل پرونده قضایی به مراجع ذیربط ارجاع داده می شوند.

وی افزود: تیم های كنترل و نظارت اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان امسال نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته اند كه در جریان ماموریت خود به همراه یگان خودرویی در سطح مراتع و جنگل های استان حضور دارند.

طرهانی تصریح كرد: درهمین ارتباط شماره تلفن 09696 بصورت رایگان و شبانه روزی آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و گزارشات مردمی است.

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ايرنا) / کد خبر 80056653

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط