سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۴:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۱۰:۰۶ ق.ظ تعداد بازدید: 390 بازدید کد خبر:7029 چاپ خبر

شهردار خرم‌آباد در بین برترین شهرداران کشور

0

  در نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روابط عمومی شهرداری‌های سراسر کشور در مدیریت شهری، هرمز نصیری، شهردار خرم‌آباد به عنوان یکی از شهرداران برتر کشور انتخاب شد. هم‌چنین، سعید سروش از روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد، در بخش اطلاع‌رسانی، موفق به کسب عنوان برتر و تندیس ویژه‌ی سازمان شهرداری‌های کشورگردید. مراسم اهدای جوایز […]

nasiri

 

در نخستین همایش و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های روابط عمومی شهرداری‌های سراسر کشور در مدیریت شهری، هرمز نصیری، شهردار خرم‌آباد به عنوان یکی از شهرداران برتر کشور انتخاب شد. هم‌چنین، سعید سروش از روابط عمومی شهرداری خرم‌آباد، در بخش اطلاع‌رسانی، موفق به کسب عنوان برتر و تندیس ویژه‌ی سازمان شهرداری‌های کشورگردید.

مراسم اهدای جوایز این جشنواره، صبح جمعه ۳۰ فروردین در سالن همایش‌های نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار شد و ظهر همین روز به پایان رسید. در بخش‌ غرفه‌ها نیز غرفه‌ی شهرداری اراک به عنوان غرفه‌ی برتر انتخاب شد و از غرفه‌های شهرداری‌های مشهد، تبریز،ماهشهر، خرم‌آباد،رشت، بیرجند و سبزوار نیز تقدیر شد.

اسفندماه ۹۰ بود که با اکثریت آرای اعضای شورای اسلامی خرم‌آباد، هرمز نصیری به عنوان شهردار جدید خرم‌آباد انتخاب شد. ساماندهی هندسی بسیاری از میدان‌های شهر، ایجاد پارک سوار میدان امام حسین (ع) خرم‌آباد، نوسازی دریاچه‌ی بهشت، ساخت بوستان پرچم شهر، ایجاد پیاده‌روی فلزی پل حاجی خرم‌آباد،راه‌اندازی ارتباط اینترنتی مستقیم شهروندان با شهردار در فضای مجازی، نوسازی و بهسازی بسیاری از پارک‌های شهر از جمله پارک‌های شریعتی، شهر و دانشجو و جزء این‌ها، فعالیت‌هایی است که به نظر می‌رسد رضایت شهروندان را در پی داشته.

سعید سروش نیز از عکاسان خبری است که عناوین زیادی در بخش عکس خبری از جشنواره‌های متعدد منطقه‌ای و کشوری کسب کرده است؛ از جمله در نوزدهمین جشنواره‌ی سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی کشور (اسفندماه)،سعید سروش از هفته‌نامه‌ی سیمره، توانست در بخش عکس خبری، نظر مساعد هیئت داوران را برای تقدیر به دست بیاورد.

همراه هرمز نصیری، شهرداران مشهد، تبریز، اراک، قم،رشت و سبزوار نیز به صورت مشترک به عنوان شهرداران برتر کشور انتخاب شدند. شهردار برتر، روابط عمومی برتر، مقام برتر اطلاع‌رسانی، کارشناس برتر ارتباطی، برترین پایگاه اطلاع‌رسانی و غرفه‌ی برتر نمایشگاهی، بخش‌هایی بودند که هیئت داوران، برترین‌هایشان را انتخاب کرد.

در بخش اطلاع‌رسانی، جاوید کیانی از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد، رتبه‌ی اول را کسب کرد و از روابط عمومی‌های شهرداری‌های زنجان،رشت، اراک، ماهشهر، سبزوار،لاهیجان،بیرجند، قم، قشم،اهواز،سنندج،تبریز و خرم‌آباد (سعیدسروش) نیز در این بخش، تقدیر شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد هم‌چنین رتبه‌ی برتر بخش پایگاه‌های اینترنتی شهرداری‌های کشور را از آن خود کرد.

هم‌چنین در پایان این مراسم از کتاب‌های «مدیریت شهری در روابط عمومی» نوشته‌ی احمد یحیایی و مهران کفاش و «کتاب جامع فن‌‌آوری اطلاعات شهرداری‌ها» و از تمبر یادبود این مراسم با عنوان «نخستین نمایشگاه روابط عمومی‌ شهرداری‌های کشور در مشهد» رونمایی شد.

این جشنواره که اولین جشنواره‌ی علمی در این حوزه به شمار می‌رود، از ۲۷ تا ۳۰ فروردین در سالن همایش‌های نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد.

شهرام شرفی/ سیمره

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط