سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۱:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۹:۵۱ ق.ظ تعداد بازدید: 128 بازدید کد خبر:7026 چاپ خبر

نام نویسی 56 نفر داوطلب برای عضویت در شورای شهر نورآباد

0

  فرماندار شهرستان دلفان گفت: تاکنون 236 داوطلب برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند. رضادریکوند در گفت‌وگو با فارس در خرم‌آباد گفت: تاکنون 56 نفر در حوزه شهری و 180 نفر در حوزه روستایی برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات […]

60319

 

فرماندار شهرستان دلفان گفت: تاکنون 236 داوطلب برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند.

رضادریکوند در گفت‌وگو با فارس در خرم‌آباد گفت: تاکنون 56 نفر در حوزه شهری و 180 نفر در حوزه روستایی برای شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در حوزه انتخابیه دلفان و بخش‌های تابعه ثبت نام کرده‌اند.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه فردا آخرین روز ثبت نام از شوراهای شهر و روستا است، گفت: ثبت نام این افراد به صورت پیش ثبت نام و یا ثبت نام نهایی انجام شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان دلفان زمینه حضور حداکثری مردم را در پای صندوق‌های اخذ رای را دارا است، افزود: این افراد از طریق فرمانداری نورآباد، بخشداری کاکاوند و دفاتر آی سی تی روستایی ثبت نام کرده‌اند.

دریکوند با بیان اینکه کار ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا فردا اول اردیبهشت ماه ادامه دارد، افزود: فرمانداری‌ نورآباد و بخشداری‌ کاکاوند فردا کار ثبت نام از کاندیدهای شوراهای شهر و روستا را انجام می‌دهند.

وی از تمام افرادی که می‌خواهند کاندیدای شوراهای شهر و روستا شوند، خواست در این فرصت باقیمانده ثبت نام کنند.

فرماندار شهرستان دلفان گفت: در شهرستان دلفان انتخابات شوراهای شهر و روستا در دو شهرستان نورآباد و هفت چشمه و 261 روستایی برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط