سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۷:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲در ۹:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 142 بازدید کد خبر:7023 چاپ خبر

ثبت نام 2243 داوطلب برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان

0

  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: تاکنون دو هزار و 243 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند. محمدامین رضوانی  در گفت‌وگو با  فارس  گفت: از تعداد دو هزار و 243 نفر ثبت نام شده تاکنون دو هزار و 164 نفر مرد […]

32738_961

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: تاکنون دو هزار و 243 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

محمدامین رضوانی  در گفت‌وگو با  فارس  گفت: از تعداد دو هزار و 243 نفر ثبت نام شده تاکنون دو هزار و 164 نفر مرد و 79 نفر زن هستند که برای این دوره از انتخابات به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تعدادی از آنان انتخاب می‌شوند.

وی افزود: این افراد در شهرها و روستاهای خرم‌آباد، بروجرد، الیگودرز، ازنا، دلفان، دوره چگنی، دورود، سلسله، کوهدشت و پلدختر برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

رضوانی با بیان اینکه این افراد از طریق سامانه جامع انتخابات به صورت آنلاین و همه روزه ثبت نام کردند، افزود: این روند تا پایان روز اول اردیبهشت سال‌ جاری ادامه دارد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان با اشاره به اینکه ثبت نام شوراهای شهر و روستا در لرستان با استقبال خوبی در حال انجام است، گفت: در این دوره از انتخابات در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد 13 نفر به عنوان عضو اصلی و شش نفر عضو علی البدل، در شهرهای کوهدشت، نورآباد، الیگودرز و دورود 9 نفر عضو اصلی و چهار نفر عضو علی البدل، شهرهای ازنا، پلدختر و الشتر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل و شهرهای زیر 20 هزار نفر مانند چگنی پنج نفر عضو اصلی و دو نفر عضو علی البدل انتخاب می‌شوند.

رضوانی یادآور شد: در مناطق روستایی داوطلبان در روستاهای زیر 200 خانوار باید سواد خواندن و نوشتن، بالای 200 خانوار دیپلم، در شهرهای زیر 20 هزار نفر مدرک کاردانی و بالای 20 هزار نفر مدرک لیسانس و معادل نیاز است.

وی اظهار داشت: این ثبت نام تا پایان فردا ادامه دارد و داوطلبانی که می‌خواهند ثبت نام کنند، از این فرصت باقیمانده استفاده کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط