سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۰ فروردین ۱۳۹۲در ۷:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 337 بازدید کد خبر:7005 چاپ خبر

صبح امروز آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان برگزار شد

0

  صبح امروز آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان در 2 حوزه امتحانی خرم‌آباد و بروجرد برگزار شد. به گزارش لکنا، مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: همان طور که قبلا اعلام کرده‌ایم آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان امروز در لرستان […]

IMG19385771

 

صبح امروز آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان در 2 حوزه امتحانی خرم‌آباد و بروجرد برگزار شد.

به گزارش لکنا، مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: همان طور که قبلا اعلام کرده‌ایم آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی لرستان امروز در لرستان برگزار شد.

علیرضا صفدری با بیان اینکه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی امروز در دو شهرستان خرم‌آباد و بروجرد برگزار شده افزود: محل آزمون برای متقاضیان استخدامی در شهرهای شمال و شرقی لرستان از جمله دورود، الیگودرز و ازنا در شهرستان بروجرد و برای شهرهای جنوبی مانند پل‌دختر، کوهدشت، دوره چگنی، سلسه و دلفان در شهرستان خرم‌آباد برگزار شده است.

مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه 16 هزار نفر در لرستان برای آزمون استخدامی ادارات و دستگاه‌های دولتی این استان به صورت اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند، یادآور شد: از این تعداد 13 هزار و 983 نفر واجد شرایط آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی بوده‌اند که از این تعداد 51 درصد خانم و 49 درصد آقا هستند.

صفدری با اشاره به اینکه در این مرحله یک‌هزار نفر مشمول استخدام می‌شوند، یادآور شد: این آزمون در یک مرحله صورت می‌گیرد که در مشاغل حاکمیتی طریقه استخدام به صورت رسمی و در مشاغل تصدی‌گری به صورت پیمانی هستند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط