سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۵:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۱ دی ۱۳۹۶در ۹:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 236 بازدید کد خبر:69861 چاپ خبر

انتصاب محمد زیرک به عنوان دادستان جدید شهرستان دلفان

0

طی مراسمی با حضور مسئولان دستگاه قضائی استان و جمعی از مسئولان شهرستان به عنوان دادستان جدید شهرستان دلفان معرفی شد. مراسم تکریم و معارفه دادستان شهرستان دلفان پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با حضورکاظمی معاون قضایی و ریاست حفاظت واطلاعات دادگستری استان لرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار […]

طی مراسمی با حضور مسئولان دستگاه قضائی استان و جمعی از مسئولان شهرستان به عنوان دادستان جدید شهرستان دلفان معرفی شد.

مراسم تکریم و معارفه دادستان شهرستان دلفان پیش از ظهر امروز در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با حضورکاظمی معاون قضایی و ریاست حفاظت واطلاعات دادگستری استان لرستان و جمعی از مسئولین شهرستانی برگزار شد.

در این مراسم با قدردانی از خدمات چهار ساله محمد رومیانی دادستان پیشین دلفان، محمد زیرک به‌عنوان دادستان جدید این شهرستان معارفه شد.

زیرک تا پیش از این به‌عنوان معاون قضایی دادگستری شهرستان کوهدشت مشغول به خدمت بوده است.

محمد رومیانی در این جلسه با تاکید بر اینکه حفظ حقوق عامه مردم و جلوگیری از تخلف، حفظ حقوق بیت المال و انفال، مقابله با رانت خواری و مفاسد اقتصادی و اخلاقی در دستگاه قضایی بسیار مهم و با اهمیت است، اظهار کرد: حرکت حول محور اصلی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران همراه با عدالت، سرعت و حفظ کرامت انسانها از اهداف بلند نظام قضایی است.

فرماندار شهرستان دلفان با بیان اینکه تقویت نیروی انتظامی، پاسگاههای انتظامی و نیروهای امنیتی می تواند نقش مهمی در بحث پیشگیری از جرم داشته باشد اظهار داشت: علاوه بر این برخورد قاطعانه دستگاه قضایی نیز در پیشگیری از وقوع جرم بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طولابی با اشاره به اینکه علی رغم اینکه شهرستان دلفان لقب محرومیت و بیکاری را با خود به همراه دارد افزود: با این وضعیت این شهرستان یکی از امن ترین شهرستان های کشور بوده و این مهم نتیجه خویشتنداری، تقوا و تدین مردم این منطقه است و مسئولین می بایست با نگاه ویژه ای به این شهرستان نگاه کنند.

دادستان جدید شهرستان دلفان  نیز در این مراسم با تاکید بر اهمیت سلامت دستگاه قضایی اظهار کرد: دستگاه قضایی، امین مردم است و کارکنان و پرسنل این نهاد مقدس برای احقاق حقوق مردم با جدیت تمام تلاش می کنند.

زیرک با بیان اینکه نظم در کار و مباحث مربوط به انفال در دستگاه قضایی بسیار مهم است، افزود: در اجرای قانون هرگز چشم پوشی نخواهم کرد و با مسائلی که امنیت منطقه را مختل کند، برخورد قاطع و قانونی لازم را خواهم داشت.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. باسلام آقای رومیانی درکجامشغول شد؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط