سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۴:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ دی ۱۳۹۶در ۹:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,074 بازدید کد خبر:69814 چاپ خبر

برگزاری تجمع اعتراضی در برخی شهرهای لرستان/ کشته شدن چند نفر در دورود

0

گروه سیاسی؛

کشکان-گروه سیاسی: هم‌زمان با تجمع اعتراضی مردم شهرهای مختلف کشور نسبت به وضعیت اقتصادی کشور و گرانی ها که توسط برخی تجمع کنندگان با شعارهای ساختارشکنانه و تخریب اموال عمومی همراه شد، مردم شهرهای خرم آباد، بروجرد، الیگودرز و دورود در لرستان نیز از عصر امروز اقدام به برگزاری تجمع نمودند که به ویژه در […]

کشکان-گروه سیاسی: هم‌زمان با تجمع اعتراضی مردم شهرهای مختلف کشور نسبت به وضعیت اقتصادی کشور و گرانی ها که توسط برخی تجمع کنندگان با شعارهای ساختارشکنانه و تخریب اموال عمومی همراه شد، مردم شهرهای خرم آباد، بروجرد، الیگودرز و دورود در لرستان نیز از عصر امروز اقدام به برگزاری تجمع نمودند که به ویژه در شهر دورود با برخی خشونت ها همراه بوده است.

متأسفانه برخی اخبار تأیید نشده از کشته شدن چند جوان در این ناآرامی ها در دورود حکایت دارد که جزییات هویت ضاربین و درگذشتگان هنوز از سوی مراجع رسمی منتشر نشده است.

مردم مؤمن و وطن دوست لرستان و سایر نقاط کشور باید بدانند چاره ی حل مشکلات را باید در داخل جستجو کرد و از حرکاتی که منجر به سوء استفاده دشمنان ایران و ایرانی می شود خودداری نمایند.

مطابق اصل ۲۷ قانون اساسی برپایی تجمعات “آرام” و “بدون خشونت” آزاد است و نباید با شعارهایی همراه شود که اصل هدف از تجمع و مطالبات را به حاشیه ببرد.

مجموعه دولت نیز می بایست مزد صبوری و متانت مردم را با تثبیت قیمت ها، مدیریت بهینه نظام بانکی، مبارزه قاطع، شفاف و سریع با مفسدین اقتصادی و اختلاسگران، رفع معضل مسکن و بیکاری به ویژه در استان های جوانی مثل لرستان و برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی بدهد و جامعه را به سمت سرخوردگی و احساس تبعیض و یأس و ناامیدی نکشاند و نگذارد اینگونه کارد به استخوان ملت برسد!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. این تجمعات بهتر است ادامه پیدا نکند
  همین اندازه کافی است تداومش بیشتر به ضرر اقتصاد و مستضعفین است
  دولت و نظام پیام مردم را دریافت کردند

  [پاسخ]

 2. اگه بعضی مدیران نمیتونن جواب مردم را بدهند استعفا بدهند چیزی ازشون کم میشه نمیتونی بزن کنار مردم جون دادن انقلاب کردن این مدیر بیمه سلامت کوهدشت جواب بدهد که چرا نوزادان تازه به دنیا اومده چرا از بیمه محرومنند مگه حرمله هزاروچهارصد سال پیش عبرت نشده این نوزادان معصوم گناهشان چیه

  [پاسخ]

 3. با سلام خدمت کلیه هم استانیهای عزیز و همشهریان کوهدشتی

  بنده از آگاهی و بینش سیاسی استان لرستان و بویژه شهرستان کوهدشت تعجب می کنم که با این همه درایت و هوشیاری خیلی زود فریب دشمنان داخلی و خارجی می خورند.به راستی کشته شدن چند نفر در شهرستان درود مایه تاسف برای استان لرستان نشد در صورتی که در سایر شهرستانها و استانها مردم تجمع خود کرده ولی حتی بکنفر هم زخمی نشدن.به راستی مردم فهیم و هوشیار این شهرستان تا کی باید فریب دشمنان خارجی و مورد تحریک دشمنان داخلی قرار بگیرند.

  [پاسخ]

 4. بنده و یکی از دوستانم در سال ۱۳۹۴ ، مبلغی وام از بانک کشاورزی دریافت نمودیم . سر رسید این وامها شهریور ماه ۹۵ بود . من با پرداخت سود وام ، آن را تمدید کردم ، ولی دوستم امسال آن را تسویه کرد و بانک همان اصل وام را از ایشان دریافت کردند . بانک به من گفت چون جتابعالی خوش حساب بوده ای ، بخشودگی شامل حساب شما نمی شود و نباید پارسال هیچ مبلغی را پرداخت میکردی ، تا جزو بدحساب ها میشدی . شما بگید این نا عدالتی بجز در این مملکت ، در کجای دنیا دیده می شود ؟

  [پاسخ]

 5. خواسته‌های اقتصادی مردم بحثی بجا و صحیح است و مسئولان باید پاسخگوی این درخواست‌های به‌حق باشند۰ اما جوانان عزیز هم باید توجه داشته باشند که این امنیت حاصل خون شهدا است و شهدا در وصایای خود همواره خطاب به خانواده خود به ویژه مادرانشان می نوشتند مبادا حرکات و رفتار و تضیعف روحیه اشان در مقابل مشکلات باعث شادی دشمنان اسلام شود، و وظیفه ی تک تک اعضای خانواده ها را در این می دانستند که در برابر مصیبت های وارده و مشکلات همچون کوه استوار باشند و با روحیه ای قوی به دشمنان اجازه شادی ندهند۰

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط