سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۶:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۲ دی ۱۳۹۶در ۷:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 240 بازدید کد خبر:69745 چاپ خبر

نامه ی سرگشاده جمعی از مددجویان کمیته امداد امام (ره) کوهدشت به مدیرکل این نهاد در لرستان/ ممانعت کمیته امداد کوهدشت از مهارت آموزی مددجویان در مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان چه توجیهی دارد؟!

0

مدیر کل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان جناب آقای محمدی فارسانی همانطور که مستحضرید، متعاقب عقد تفاهم‌نامه همکاری مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان و مرکز جهاد دانشگاهی استان لرستان، مرکز مذکور همه ساله دوره‌های کاربردی مفیدی را در راستای تقویت انواع مهارت‌های مددجویان کمیته امداد و حرکت در جهت […]

مدیر کل محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان
جناب آقای محمدی فارسانی

همانطور که مستحضرید، متعاقب عقد تفاهم‌نامه همکاری مابین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان و مرکز جهاد دانشگاهی استان لرستان، مرکز مذکور همه ساله دوره‌های کاربردی مفیدی را در راستای تقویت انواع مهارت‌های مددجویان کمیته امداد و حرکت در جهت خوداشتغالی در تمامی شهرهای استان در دستور کار قرار داده است. دوره‌هایی که برای مددجویان با تخفیف مالی قابل توجه ارائه گردیده و همگان به تاثیر قابل ملاحظه این دوره‌ها بر استقلال مالی مددجویان در آینده معترف هستند.

با این وجود و در حالیکه در سال‌های گذشته شرکت در تمامی دوره‌ها برای مددجویان مجاز بوده اما در سال جاری و در اقدامی بحث‌برانگیز و قابل تامل، کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت از بستن قرارداد با مرکز جهاد دانشگاهی این شهرستان اجتناب ورزیده و تنها شرکت در تعداد معدودی از دوره‌ها را برای مددجویان مجاز شمرده است. دوره‌هایی که مشخصاً هزینه‌های کم‌تری را متوجه اداره مذکور می‌نماید و البته از ارائه دلایل متقن، منطقی و شفاف برای این عمل جنجالی خود سر باز می‌زند.

حال پرسشِ ما مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت از آن مقام محترم این است که سنگ‌اندازی در مسیر تقویت مهارت‌های مددجویان که بی‌تردید نقش انکارناپذیری در آینده شغلی این قشر کم‌بضاعت جامعه خواهد داشت با چه هدفی صورت می‌گیرد؟ چرا مددجویانی که چندین ماه در انتظار برگزاری دوره‌های مذکور به سر برده‌اند تا شاید در آینده نزدیک باری هر چند کوچک از دوش خانواده‌های خود بردارند، حال باید از خیر شرکت در دوره‌ها بگذرند یا مجبور به پرداخت هزینه‌های هنگفت و سنگین شوند و یا در دوره‌هایی که علاقه‌ای به شرکت در آن‌ها ندارند، حضور یابند؟ به راستی و در حالی که متعاقب انعقاد تفاهم‌نامه میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و جهاد دانشگاهی، مددجویان از خدمات جهاد دانشگاهی بهره می‌برند، چرا تنها و تنها در شهرستان کوهدشت از بستن قرارداد امتناع می‌شود و تنها با موسسات نورچشمى قرارداد بسته مى شود؟ آیا فرزندان این آب و خاک بار دیگر باید اسیر …………………….. در کوهدشت شوند؟

بر این اساس، اینجانبان، جمعی از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت از آن مقام محترم، رسیدگی فوری و قاطع به این مسئله و احقاق حقوق حقه‌مان را خواستاریم. باشد که صدای این قشر همیشه محروم و مظلوم، بالاخره شنیده شود.

 

توضیح: امضاء منتشرکنندگان این نامه در دفتر پایگاه خبری کشکان موجود است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط