سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۸:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ دی ۱۳۹۶در ۹:۳۳ ب.ظ تعداد بازدید: 323 بازدید کد خبر:69725 چاپ خبر

عذرخواهی آموزش و پرورش لرستان به خاطر حذف «اشهد ان علیا ولی‌الله» از یک کتاب‌ درسی!

0

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به موضوع حذف «اشهد ان علیا ولی‌الله» در اذان و اقامه یک کتاب درسی، ضمن عذرخواهی گفت: این کتاب‌ها جمع‌آوری و اصلاح می‌شوند. علی قربانی در گفت‌وگو با مهر در سخنانی با اشاره به حذف عبارت «اشهد ان علیا ولی الله» در کتاب احکام دوم متوسطه پسران اظهار […]

مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش لرستان با اشاره به موضوع حذف «اشهد ان علیا ولی‌الله» در اذان و اقامه یک کتاب درسی، ضمن عذرخواهی گفت: این کتاب‌ها جمع‌آوری و اصلاح می‌شوند.

علی قربانی در گفت‌وگو با مهر در سخنانی با اشاره به حذف عبارت «اشهد ان علیا ولی الله» در کتاب احکام دوم متوسطه پسران اظهار داشت: این کتاب از سوی معاونت پرورشی آموزش و پرورش استان تهیه و چاپ شده و متاسفانه این ذکر در آن به‌اشتباه حذف شده است.

وی با اشاره به انتقاد مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در این رابطه عنوان کرد: در این راستا آموزش و پرورش به علت وقوع این اتفاق از مردم و دانش آموزان پوزش خواسته و عذرخواهی می‌کند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان بیان داشت: مدیر کل آموزش و پرورش استان دستور دادند که با مسببان این اتفاق برخورد شود و کتاب‌ها نیز از سطح مدارس جمع‌آوری و اصلاح شوند.

دیدگاه

  1. ای بدبختها همینجوووری چچچاپ می کنننید حداقل یههه بار دورش میییی کردید خاک بر سرررر همتون اونوقت میگنن آموزش و پرورششش بی سواد شدهه واقعا که شیییرررررررر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط