سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۹:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ دی ۱۳۹۶در ۹:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,528 بازدید کد خبر:69722 چاپ خبر

علی اصغر اسفندیارپور خطاب به استاندار لرستان: شما نمیتوانید استاندار دوران قاجار باشید!

0

در دیدار با ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در لرستان؛

علی اصغر اسفندیارپور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان کرمانشاه در جلسه ای که ۲۹ آذرماه ۹۶ در سالن کنفرانس خانه معلم خرم آباد و به همت ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در لرستان برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت. به گزارش اختصاصی کشکان، وی در ابتدای […]

علی اصغر اسفندیارپور نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان کرمانشاه در جلسه ای که ۲۹ آذرماه ۹۶ در سالن کنفرانس خانه معلم خرم آباد و به همت ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در لرستان برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداخت.
به گزارش اختصاصی کشکان، وی در ابتدای جلسه ضمن تشریح و آسیب شناسی شکاف میان مردم و نهادهای اجتماعی و همچنین پیوند وثیق عاقلانه بین مردم با نهادهای اجتماعی بیان داشت: نمادهای اجتماعی سرمایه های گران بهایی هستند و حمله به نمادهای اجتماعی جامعه اشتباهی بزرگ محسوب می شود و این اشتباه می تواند ضربه مهلکی به جامعه وارد کند.
در این نشست صمیمی که حدود دو ساعت به طول انجامید، اسفندیارپور با تشریح بیتی از اقبال لاهوری، جوانان را به صبر و حفظ و صیانت از نمادهای اجتماعی همچون عاشورا، شخصیت ها و… دعوت کرد.
وی در پاسخ به سوالات و انتقادات دانشجویان از عملکرد استاندار لرستان گفت: بنده سمت اجرایی ندارم و آقای استاندار باید پاسخ مطالبات به حق دانشجویان و جوانان عزیز را بدهند.

اسفندیارپور با لحنی انتقادی خطاب به استاندار اظهار داشت: آقای استاندار شما در زمانی استاندار شده اید که باید نسخه تان را بر اساس دموکراسی، فضای مجازی، جامعه باز و… ببندید، شما نمیتوانید استاندار دوران قاجار باشید! و فضای کنونی با دوران قاجار فرق می کند.
علی اصغر اسفندیار پور در پایان از دانشجویان درخواست کرد که پای همه مطالبات خود بمانند و تاکید کرد: در جمهوری اسلامی همه مسئولین را می شود نقد کرد و استاندار هم از این قضیه مستثنی نیست.

در پایان این جلسه سامان دریکوند رییس ستاد جوانان و دانشجویان روحانی در لرستان ضمن تشکر ویژه از آقای اسفندیار پور گفت: فردا (پنج شنبه) صدای رسای شما خواهم بود نزد آقای جهانگیری!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. عجب طوفانی بوده
  بنظرم با این اوصاف استاندار بیشتر از یک سال استاندار نیست

  [پاسخ]

 2. عالی
  این نشان از رشد دموکراسی داره ک ما استاندار خودمون رو نقد کنیم

  [پاسخ]

 3. شما وامثالهم،، بین مردم ونهادی اجتماعی شکاف انداختید،دیگر پست ،ومردم سواری را رها کن ،منفورترین قشر جامعه شما هستید،صاحب املاک،طلا فروش ،زمان شما دیگه گذشته ،این صدای رسا هم صدای طوطی و بازرگان ،صدای اسفندیار پور را به گوش مهدی جهانگیری برساند ،اگر نشد به گوش برادر ریس جمهور برساند ،

  [پاسخ]

 4. جمع کنید بساطتون رو . حالا کسی ندونه فکر می کنه به خاطر مردم حرف میزنه.

  [پاسخ]

 5. سلام
  مطلب این خبر و دفاع آقای اسفندیاری از مردم سالاری و فضای باز مرا یاد این بیت از شعر عبیدالله زاکانی انداخت که:
  مژدگانی که گربه تائب شد زاهد و عابد و مسلمانا

  [پاسخ]

 6. کی میخواین دست از سر مردم وردارین؟!محبوبیت شما با حضور حداکثری حامیان تون به خوبی نمایش داده شده!!!!!!

  [پاسخ]

 7. آقای اسفندیارپور ول کنید این استان رو دست از سر ما بر دارید لطفا

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط