سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۳۱:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ آذر ۱۳۹۶در ۱۲:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 70 بازدید کد خبر:69709 چاپ خبر

شاهد کم‌ لطفی زیادی به لرستان هستیم

0

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه با وجود ظرفیت‌های لرستان اما شاهد کم‌ لطفی زیادی به لرستان هستیم. محمد بیرانوندی صبح امروز در نشست با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ۴۷ درصد زمین‌های کشاورزی در کشور از طریق آبیاری کشت می‌شود، اما در لرستان این مقدار […]

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه با وجود ظرفیت‌های لرستان اما شاهد کم‌ لطفی زیادی به لرستان هستیم.

محمد بیرانوندی صبح امروز در نشست با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ۴۷ درصد زمین‌های کشاورزی در کشور از طریق آبیاری کشت می‌شود، اما در لرستان این مقدار ۲۳ درصد است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت اشتغال در لرستان خوب نیست، عنوان کرد: باید از طرح‌هایی که سبب ایجاد فرصت شغلی می‌شود استقبال و روی آن کار شود و این در حالی است که در لرستان ظرفیت تولید ۲۰ هزار تن ماهی وجود دارد که زمینه را برای اشتغال مستقیم و پایدار ۴ هزار نفر ایجاد می‌کند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تخصیص آب لرستان یادآور شد: سهم لرستان از‌ منابع آبی که خود تولید می‌کند بسیار کم است و توقع داریم این مشکل در مجلس مطرح شود و برای رفع آن اقدام شود.

بیرانوندی گفت: استان لرستان در دفاع مقدس بیشترین سهم را در حفظ کشور داشت اما امروز در بحث‌های توسعه به آن کمتر توجه می‌شود و کم لطفی‌های زیادی به استان لرستان می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس انتظار می‌رود که نسبت به تامین اعتبار در راستای طرح توسعه شیلات و پرورش آبزیان اقدام کرده و تخصیص آبی که حق لرستان است را بگیرند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط