سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۳۱:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ آذر ۱۳۹۶در ۸:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 202 بازدید کد خبر:69698 چاپ خبر

سرپرست میراث فرهنگی لرستان بدون معارفه آغاز به کار کرد!

0

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان بدون معارفه آغاز به کار کرد. سید امین قاسمی سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان امروز بدون معارفه رسمی آغاز به کار کرد. گفتنی است که در ماه‌های گذشته شاهد زمزمه‌های زیادی برای تغییر مدیریت میراث فرهنگی لرستان بودیم که نهایتاً […]

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان بدون معارفه آغاز به کار کرد.

سید امین قاسمی سرپرست جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان امروز بدون معارفه رسمی آغاز به کار کرد.

گفتنی است که در ماه‌های گذشته شاهد زمزمه‌های زیادی برای تغییر مدیریت میراث فرهنگی لرستان بودیم که نهایتاً این تغییرات در سکوت خبری و بدون برگزاری آیین تودیع و معارفه رسمی امروز عملیاتی شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی میراث فرهنگی قاسمی در تاریخ ۲۱ آذرماه با حکم معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور به عنوان سرپرست این اداره کل منصوب شده است.

پیش از این نیز شاهد تغییر معاونت امور هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان در سکوت خبری و عدم برگزاری مراسم رسمی تودیع و معارفه بودیم.

 به‌هرحال میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به عنوان یکی از اصلی‌ترین پتانسیل‌های لرستان به شمار رفته که با وجود تأکیدات مدیریت ارشد استان تاکنون نتوانسته آن‌گونه که بایدوشاید در توسعه این دیار نقش‌آفرینی کند.

 امید می‌رود که با انتخاب سرپرست جدید این اداره کل شاهد تغییرات زیادی در حوزه گردشگری لرستان باشیم.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط