سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۳:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ آذر ۱۳۹۶در ۷:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 349 بازدید کد خبر:69682 چاپ خبر

سلام علی موسی و هارون!/ نامه ای به دکتر خادمی: دلیل مخالفت نمایندگان جمنایی با مدیریت آموزش و پرورش لرستان چیست؟!

0

مظفر امیدی

مظفر امیدی* ولقد ارسلنا موسی با یاتنا الی فرعون ملئه فقال انی رسول رب العالمین “ما موسی را با آیات خود به سوی فرعون و درباریان او فرستادیم ؛(موسی به آنها )گفت :من فرستاده پروردگار جهانیانم).<سوره زخرف ،آیه ۴۶> جناب دکتر موسی خادمی! وآنگاه که با برادر خویش اقای موحد از کوه دنا به ارض […]

مظفر امیدی*

ولقد ارسلنا موسی با یاتنا الی فرعون ملئه فقال انی رسول رب العالمین “ما موسی را با آیات خود به سوی فرعون و درباریان او فرستادیم ؛(موسی به آنها )گفت :من فرستاده پروردگار جهانیانم).<سوره زخرف ،آیه ۴۶>

جناب دکتر موسی خادمی!
وآنگاه که با برادر خویش اقای موحد از کوه دنا به ارض موعود گام نهادید تصور بر این بود که هم برای رهایی و آزادی و هم برای بهبود معیشت و آبادانی سرزمین لرستان مبعوث شده ای و حامل ۱۰ فرمان دولت به پاس حضور بی نظیر و ۵۶ درصدی آنان در تایید مشی اعتدال و اصلاح طلبی در رستاخیز بزرگ ملت ایران در انتخابات باشید.گرچه هنوز نمی توان در خصوص رسالت جنابعالی قضاوت کرد اما می توان با استنباط از سکوت و یا اشارات جنابعالی و از همه بدتر فروپاشی امپراطوری اصلاح طلبان و نیز بی نیازی و عدم مسولیت پذیری مدعیان و پیشکسوتان اصلاح طلب و پیشروی وکلای قوه مقننه و تسلط بر سلول های خاکستری و تصمیمات جنابعالی و حتی وجودشان و حضورشان در مرکب قلمتان ،می توان آینده را ترسیم نمود.

جناب دکتر موسی خادمی!
آنچه که امروز برای جنابعالی می نگاریم حکایت از عزم جدی وکلای مجلس است برای ویران ساختن پیکره رنجور و بی رمق نهاد عظیم تعلیم و تربیت که این روزها بنظر می رسد عزم آنان برای ویران ساختن ساختار مدیریتی آموزش و پرورش جدی بوده و خیز خود را برداشته تا طی ۹ ماه بتوانند بله قربانگویی را بر کرسی مدیریت آن بنشانند تا به زعم خویش مقدمات فعالیت انتخاباتی زود هنگام را آغاز و کارگران ستادهای تبلیعاتی خود را از میان معلمان مظلوم انتخاب کنند.

جناب دکتر خادمی!
سخن جنابعالی در وصف نمایندگان پایداری و جمنا بعنوان ظرفیت های ملی و تشکیل شوراهای فراقانونی ظاهرا خبر از بی اعتنایی شما را به جامعه مدنی ،مطبوعاتی، فعالان و کنشگران سیاسی، شوراهای هماهنگی احزاب و اصلاح طلبان لرستان و نیز ۵۶ درصد حامیان دولت تدبیر و اعتدال می رساند ،به عنوان مدیریت ارشد استان آیا تا بحال از وکلای ملت سوال نموده ای که:
-دغدغه و نگرانی شما از مدیریت آموزش و پرورش چیست؟
-مطالبات شما وکلا در حوزه کیفی آموزشی است یا صرفا مقوله عزل و نصب ها؟
-آیا این ظرفیت های ملی به قول شما ،از ساختار ،اهداف ،مبانی و چیستی تعلیم و تربیت اندک فهم و دانشی دارند یا خیر ؟
-آیا وکلای مخالف دولت از میزان بدهی های آموزش و پرورش ،فقدان اعتبارات ،بدهی های بالای ۱۰ میلیاردی سنوات گذشته آب و برق و گاز مدارس ،وجود مدارس کپری و فرسوده اطلاع دارند و یا کوچکترین اقدامی انجام داده اند؟
-چگونه وکلای جمنایی و پایداری مجلس از طریق شهود باطنی استنباط نمودند که امروز باید مدیر کل آموزش و پرورش کنار برودو آیا کسی نیست که بپرسد چرا ایشان باید بروند و دلایل منطقی و استدلالات شما چیست؟
بنظر می رسد که “حق سوال از وزیر “امروز چیزی مشابه همان حق وتوی کشورهای شورای امنیت است و متاسفانه جناب وزیر محترم توان دفاع از مدیریت علمی و انتصاب شده خویش را در برابر متعرضان ندارند.
جناب دکتر خادمی!
تو برای وصل کردن آمدی
یا برای فصل کردن
ملت عشق از همه دین ها جداست
عاشقان را ملت و مذهب خداست
به حضرتعالی توصیه می کنیم که مرز ما حامیان دولت،تمکین به قانون و باورهاو اندیشه های اصلاح طلبانه و نیز احترام به تصمیمات دولت تدبیر و امید است و هرگز در برابر تهاجمات و یا تاخت و تازهای فرا قدرت مداران در هر نهاد ویا محفلی عقب نشینی نخواهیم کرد و انتظار می رود جنابعالی بر این امر واقف باشید که نماینده تام الاختیار دولت هستید نه فرمانبردار نمایندگان جمنا و پایداری ،اگر اینگونه نباشد متاسفانه باید گفت هرگز در انجام برنامه خویش موفق نخواهید شد وبار دیگر لرستان فرصتی تاریخی را از دست خواهد داد.

 

*کارشناس ارشد فلسفه تعلیم و تربیت

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خداوکیل دست بردار
  جریان اصلاح طلبان = موسی
  اصولگرایان هم فرعون
  خخخخخخخخخخخخ

  [پاسخ]

 2. درود بر جناب آقای امیدی بزرگوار ،بسیار منطقی و واقع بینانه موضوع را مطرح فرمودید امیدوارم جناب استاندار عزیز نیز به این توصیه های دلسوزانه توجه ویژه ای داشته باشند

  [پاسخ]

 3. فرهنگی باور کن جریان اصلاح طلب به اسم اصلاح طلبی ضربه ای به دستگاه رنجور وبی رمق تعلیم وتربیت زده اند

  که جبران ان سالها طول می کشد

  [پاسخ]

 4. اگر فقط یک مشخصه فقط یک مشخصه باعث شود که برای دوستی ارزش قاعل باشم ان است که در مقابل این انحصار طلبان از خدا بیخبر ایستاد واقعا از خدا بیخبر لعنت به انحصار لعنت به تفرقه لعنت به زیاده خواهی لعنت به ان حلقه بسته که جز نفرت کینه و زیاده خواهی یک مشت ادم بی ارزش ارمغان دیگری برای کوهدشت نداشته

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط