سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۵:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ آذر ۱۳۹۶در ۹:۵۶ ب.ظ تعداد بازدید: 179 بازدید کد خبر:69676 چاپ خبر

تیراندازی در جشن عروسی ممنوع شد!

0

فرمانده انتظامی لرستان:

فرمانده انتظامی لرستان با اظهار این‌که کاروان‌های عروسی وادار به رعایت حقوق شهروندی می باشند اظهارکرد: پلیس در اجرای سلسله طرح‌هایش در استان، طرح کنترل کاروان‌های عروسی و ملزم کردن آنها به رعایت حقوق شهروندی را در فرمان کار قرار داده است. وی با اشاره به این‌که در برخی موردها در عروسی‌ها رویت می‌شود عده‌ای […]

فرمانده انتظامی لرستان با اظهار این‌که کاروان‌های عروسی وادار به رعایت حقوق شهروندی می باشند اظهارکرد: پلیس در اجرای سلسله طرح‌هایش در استان، طرح کنترل کاروان‌های عروسی و ملزم کردن آنها به رعایت حقوق شهروندی را در فرمان کار قرار داده است.

وی با اشاره به این‌که در برخی موردها در عروسی‌ها رویت می‌شود عده‌ای با تیراندازی باعث فوت و زخمی کردن مردم می‌شوند، اظهار کرد: از این به بعد تمام زوج‌هایی که قصد ازدواج دارند در موقع عقد در دفتر ثبت ازدواج برابر سازگاری به‌عمل آمده با سردفترداران لازم هست ملزم گردند که درمراسم آنها هیچکس حق تیراندازی را نداشته و چنان‌چه چنین موردهای رویت گردد، برخورد قانونی و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: چنان‌چه هر راننده خودرویی که در کاروان‌های عروسی ایجاد بی‌نظمی کنند، پلیس با شناسایی آنها بعد از مراسم عروسی احضار و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

مهدیان‌نسب با تاکید براین مطلب که تیراندازی در مراسمات عروسی با سلاح مجوزدار نیز گناه شمرده شده و در صورت رویت، در کنار باطل کردن مجوز، سلاح نیز ضبط خواهد گردید، افزود: همه کارهای پلیس برای ایجاد امنیت در جامعه بوده و به‌دنبال آسایش و آرامش شهروندان است و موفقیت همه جوانان و زوج‌هایی که قصد ازدواج دارند رؤیای ماست.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بی طرف وواقع بین

    احسن بر تدبیر فرماندهی عزیز نیروی انتظامی استان لرستان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط