سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۵:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۶در ۸:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 144 بازدید کد خبر:69648 چاپ خبر

برگزاری محفل انس با قرآن در مدارس کوهدشت

0

رئیس آموزش‌وپرورش کوهدشت خبر داد

رئیس آموزش‌وپرورش کوهدشت از برگزاری محفل انس با قرآن در مدارس این شهرستان خبر داد. جواد رفیعیان عصر امروز در جلسه شورای قرآن، عترت و نماز این شهرستان بیان کرد: عمده کار ما زمانی درست خواهد بود که دانش‌آموزان با قرآن انس بیشتر و بهتری گرفته باشند. وی افزود: متأسفانه برخی از جلسات معنوی و […]

رئیس آموزش‌وپرورش کوهدشت از برگزاری محفل انس با قرآن در مدارس این شهرستان خبر داد.

جواد رفیعیان عصر امروز در جلسه شورای قرآن، عترت و نماز این شهرستان بیان کرد: عمده کار ما زمانی درست خواهد بود که دانش‌آموزان با قرآن انس بیشتر و بهتری گرفته باشند.

وی افزود: متأسفانه برخی از جلسات معنوی و دینی ما به دلیل اینکه به صورت جذاب برگزار نمی‌شوند با استقبال کمرنگ‌تری مواجه می‌شویم.

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان کوهدشت با بیان اینکه طرح‌های قرآنی زیادی در مدارس شهرستان اجرا می‌شود، اظهار داشت: در چند روز آینده یک محفل انس با قرآنی با حضور قاری توانمند کشوری در یکی از مدارس شهرستان کوهدشت برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: از خانواده‌ها و والدین تقاضا داریم پس از آموزش قرآن در مدارس در محیط خانواده نیز زمینه علاقه فرزندان را به مباحث قرآنی فراهم سازند.

رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان کوهدشت در پایان گفت: اگر بتوان قرآن را به خوب آموزش داد، بسیاری از مشکلات تعلیم و تربیت حل می‌شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط