سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۳:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ آذر ۱۳۹۶در ۸:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:69642 چاپ خبر

آغاز مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان ناشنوای قهرمانی کشور در بروجرد

0

با حضور ۲۳۰ کشتی گیر از سراسر کشور؛

رئیس هیات کشتی بروجرد گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان بزرگسال قهرمانی کشور در بروجرد آغاز شد و این مسابقات به مدت ۲ روز ادامه دارد. مهدی یاری رئیس هیات کشتی بروجرد گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان بزرگسال قهرمانی کشوریادواره شهدای منا از امروز در بروجرد آغاز شده و به مدت ۲ […]

رئیس هیات کشتی بروجرد گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان بزرگسال قهرمانی کشور در بروجرد آغاز شد و این مسابقات به مدت ۲ روز ادامه دارد.

مهدی یاری رئیس هیات کشتی بروجرد گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان بزرگسال قهرمانی کشوریادواره شهدای منا از امروز در بروجرد آغاز شده و به مدت ۲ روز ادامه دارد که در این مسابقات ۲۳۰ نفر از کشتی گیران ناشنوای سراسر کشور حضور دارند.

وی اضافه کرد: این مسابقات در سالن طالقانی بروجرد در حال برگزاری است و ۲۰ دارو، داوری این مسابقات را بر عهده دارند که در نهایت تیم ملی ناشنوایان کشور انتخاب خواهد شد.

یاری اظهار داشت: از بین ۲۳۰ شرکت کننده در این مسابقات ۱۰ نفر در رشته فرنگی و ۱۰ نفر هم در رشته آزاد انتخاب شده و برای مسابقات جهانی آماده می‌شوند.

به گفته وی در شهرستان بروجرد ۲۰ قهرمان کشتی گیر ناشنوا فعالیت دارند که تا کنون موفق به کسب سه مقام برتر جهانی شده اند و در این دوره از مسابقات نیز حضور خواهند داشت.

رئیس هیات کشتی بروجرد تصریح کرد: بروجرد برای نخستین بار است که میزبان قهرمانان کشتی ناشنوایان سراسر کشور است که هم اکنون مسابقات آغاز شده و فردا جمعه بعد از پایان مسابقات برگزیدگان راه یافته به مسابقات جهانی معرفی می‌شوند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط