سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۳:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۶ آذر ۱۳۹۶در ۱۲:۱۳ ب.ظ تعداد بازدید: 137 بازدید کد خبر:69617 چاپ خبر

بارش برف در برخی گردنه‌های لرستان/ تردد عادی در تمام محورهای استان

0

رئیس پلیس‌راه استان لرستان خبر داد:

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت:هم اکنون و با وجود بارش برف در برخی محورهای لرستان هیچ‌گونه مشکلی در عبور و مرور در محورهای استان وجود ندارد. مرتضی چغلوند بیان کرد: با وجود بارش برف باران در برخی محورهای استان هم‌اکنون تردد در کلیه راه‌های لرستان بدون هیچ‌گونه مشکلی جریان دارد. وی افزود: بارش‌ها در برخی […]

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت:هم اکنون و با وجود بارش برف در برخی محورهای لرستان هیچ‌گونه مشکلی در عبور و مرور در محورهای استان وجود ندارد.

مرتضی چغلوند بیان کرد: با وجود بارش برف باران در برخی محورهای استان هم‌اکنون تردد در کلیه راه‌های لرستان بدون هیچ‌گونه مشکلی جریان دارد.

وی افزود: بارش‌ها در برخی محورها به‌صورت برف بوده به‌گونه‌ای که بارش‌ها گردنه‌های زالیان و گشور را سفید پوش کرده است.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: در حال حاضر ۸۶ اکیپ پلیس‌راه در سطح جاده‌های لرستان به‌صورت شبانه‌روزی حضور داشته و عبور و مرور را کنترل می‌کنند.

چغلوند اظهار داشت: بر اساس قانون تمام وسایل نقلیه می‌بایست در این شرایط زنجیر چرخ در خودروی خود داشته باشند در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد.

وی از رانندگان درخواست کرد تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از هرگونه حادثه‌ای دور شده و خاطرات خوشی از سفر برای خود برجای بگذارند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط