سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۳:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۰۷ آذر ۱۳۹۶در ۹:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 180 بازدید کد خبر:69581 چاپ خبر

الیگودرز میزبان جشنواره موسیقی جوان استان لرستان

0

جشنواره موسیقی جوان استان لرستان پنجم و ششم بهمن ماه جاری در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد. حبیب جمشیدی ، رییس اداره، در خصوص برگزاری جشنواره موسیقی جوان گفت: این جشنواره با حضور اساتید برجستۀ موسیقی لرستان به همت انجمن موسیقی لرستان شعبه الیگودرز و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان الیگودرز […]

جشنواره موسیقی جوان استان لرستان پنجم و ششم بهمن ماه جاری در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد.

حبیب جمشیدی ، رییس اداره، در خصوص برگزاری جشنواره موسیقی جوان گفت: این جشنواره با حضور اساتید برجستۀ موسیقی لرستان به همت انجمن موسیقی لرستان شعبه الیگودرز و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه گفت: این جشنواره در بخش موسیقی سنتی دستگاهی ایرانی برگزار می شود که بنابر تاریخ تعیین شده توسط ستاد برگزاری جشنواره شرکت کنندگان آثار خود را به دلخواه انتخاب و به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌کنند، سپس منتخبین دربخش دوم مطابق با رپراتور‌های اعلام شده توسط دبیرخانه جشنواره به رقابت خواهند پرداخت.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز اضافه کرد: در این جشنواره فقط سازهای تار، تمبک و سنتور به رقابت خواهند پرداخت و شرکت کنندگان یک یا دو قطعه را بین سه تا ده دقیقه بصورت آزاد و در قالب تصویری روی لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره می بایست ارسال نمایند.

وی ادامه داد: این جشنواره در بازه سنی ١٠ تا ٢۵ سال می باشد و نوازندگان می توانند در ۴ گروه سنی الف) ١٠تا ١٣ سال ، ب) ١۴ تا ١٧ سال ، ج) ١٨ تا ٢١ سال ، د) ٢٢ تا ٢۵ سال در این جشنواره تکنوازی کنند.

وی در پایان افزود: پوستر و فراخوان جشنواره به کلیه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ارسال شده است.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط