سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۹:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ آذر ۱۳۹۶در ۶:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 484 بازدید کد خبر:69568 چاپ خبر

شورای «دانا» در لرستان تشکیل شد/ همگرایی برای توسعه استان

0

با عضویت مسئولان ارشد؛

استاندار لرستان از تشکیل شورای «دانا» با عضویت مسئولان ارشد این استان خبر داد. کشکان: سید موسی خادمی شامگاه جمعه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه موضوعی که مطرح شده بود و به تصویب رسید، بحث تشکیل شورایی به منظور برنامه ریزی برای سیاست گذاری توسعه استان و هماهنگ کردن فعالیت ها در […]

استاندار لرستان از تشکیل شورای «دانا» با عضویت مسئولان ارشد این استان خبر داد.

کشکان: سید موسی خادمی شامگاه جمعه در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه موضوعی که مطرح شده بود و به تصویب رسید، بحث تشکیل شورایی به منظور برنامه ریزی برای سیاست گذاری توسعه استان و هماهنگ کردن فعالیت ها در استان و جهت دهی به بحث های سرمایه ای در استان به ویژه فعالیت های سرمایه گذاری بخش خصوصی و جذب سرمایه از منابع عمومی و ملی است، اظهار داشت: ایجاد همدلی و هم افزایی برای همگرا کردن نیروهای موثر استان در راستای توسعه استان هدف اصلی تشکیل این شورا است.

وی با بیان اینکه این شورا را تحت عنوان شورای «دانا» تشکیل داده ایم، تصریح کرد: اعضای این شورا شامل نماینده ولی فقیه در لرستان، رئیس کل دادگستری لرستان، رئیس مجمع نمایندگان لرستان و استاندار لرستان است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه ان اشاء الله این شورا در عمل هم تبدیل شود به مغز دانایی برای توسعه استان افزود: آغاز به کار این شورا را از امروز اعلام می کنیم و هماهنگی که شکل خواهد گرفت به سمت اقشار جامعه نشر خواهد کرد و باعث خواهد شد همه ذی نفعان توسعه با هم همگرا شوند و انرژی ها به سمت اهداف مشترک متمرکز شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. این شورا درزمره تصمیمات دولت عدالت محور احمدی نژاد میباشد!!

    [پاسخ]

  2. اینها شدن دانایان استان!!!!!!!!

    [پاسخ]

  3. یعنی بقیه مردم هیچ فقط. آقایان دانا هستند. یک اسمی انتخاب کنید که به مردم استان توهین نشود واقعا مسخر ه. خود را دانا فرض کردن عین نادانی است اسم شورا را بگذارید ذی نفوذان یا صاحبان قدرت استان

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط