سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۱:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ آبان ۱۳۹۶در ۸:۱۲ ق.ظ تعداد بازدید: 132 بازدید کد خبر:69511 چاپ خبر

پروژه گازرسانی به شهر «درب گنبد» در سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد

0

مدیر عامل شرکت گاز لرستان:

مدیر عامل شرکت گاز لرستان از گاز رسانی به شهر «درب گنبد» در شهرستان کوهدشت تا سال ۹۷ خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، حشمت الله شمس خرم آبادی در افتتاح ساختمان شرکت گاز شهرستان رومشگان با حضور استاندار لرستان در سخنانی اظهار داشت: شهرستان رومشکان در سال گذشته به عنوان شهرستان […]

مدیر عامل شرکت گاز لرستان از گاز رسانی به شهر «درب گنبد» در شهرستان کوهدشت تا سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، حشمت الله شمس خرم آبادی در افتتاح ساختمان شرکت گاز شهرستان رومشگان با حضور استاندار لرستان در سخنانی اظهار داشت: شهرستان رومشکان در سال گذشته به عنوان شهرستان سبز معرفی شد.

وی با بیان اینکه تمام ۳۴ روستای این شهرستان گاز رسانی شده اند گفت: ما سال گذشته ۱۰۰ درصد جمعیت شهر و روستای شهرستان رومشگان را گاز رسانی کردیم.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه ۶۲ درصد از جمعیت روستاهای بالای ۲۰ خانوار کوهدشت از نعمت گاز بهره مند هستند گفت: در دولت یازدهم ۸۷ روستای شهرستان کوهدشت و رومشگان گاز رسانی شده است.

شمس خرم آبادی با اشاره به گاز رسانی به شهر درب گنبد در شهرستان کوهدشت نیز بیان داشت: با توجه به اینکه اجرای عملیات گاز رسانی یکی از مطالبات مهم مردم بوده گاز رسانی به این شهر از محل خط ششم سراسری در دستور کار قرار گرفته و در سال ۹۷ عملیات گاز رسانی به شهر درب گنبد به بهره برداری می رسد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط