سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۳:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۷ آبان ۱۳۹۶در ۸:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 102 بازدید کد خبر:69442 چاپ خبر

تصادف زنجیره ای در محور خرم آباد به بروجرد/ یک نفر فوت کرد

0

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: دراثر برخورد ۵دستگاه خودرو در محور خرم آباد بروجرد یک تن فوت کرد. صارم رضایی در خصوص جزئیات این حادثه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درکیلومتر۳۵محور خرم آباد به بروجرد یک وسیله نقلیه به مشخصات پژوپارس با ۲ سرنشین- اتوبوس با ۱۶ سرنشین -یک تریلی تک سرنشین- یک […]

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: دراثر برخورد ۵دستگاه خودرو در محور خرم آباد بروجرد یک تن فوت کرد.

صارم رضایی در خصوص جزئیات این حادثه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: درکیلومتر۳۵محور خرم آباد به بروجرد یک وسیله نقلیه به مشخصات پژوپارس با ۲ سرنشین- اتوبوس با ۱۶ سرنشین -یک تریلی تک سرنشین- یک اتوبوس دیگر با ۲ سر نشین و یک کامیون با یک سرنشین باهم برخورد کردند.ِ

وی افزود: متاسفانه از دو سرنشین سواری پژو یک خانم ۴۵ساله در دم فوت و جسد وی توسط تیم عملیاتی با استفاده از ست هیدرولیک رهاسازی شد و راننده آن که مصدوم شده بود توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: طبق گزارش اولیه واژگونی پژو پارس باعث بوجود آمدن این حادثه ی زنجیره ای شده است.

رضایی خواستار توجه رانندگان محترم به نقص فنی خودرو ها شد و گفت: رانندگان باید در صورت وجود هرگونه عیب و نقص در وسیله نقلیه بلافاصله آن را برطرف و همچنین با سرعت مجاز در جاده های بین شهری تردد کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط