سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۳:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ ،‌ ۰۱:۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۶در ۸:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 230 بازدید کد خبر:69418 چاپ خبر

رفع خطر دیواره‌های ساحلی پلدختر و معمولان تا سال آینده

0

دیواره‌های ساحلی شهر معمولان و پلدختر که در حاشیه رودخانه‌ کشکان قرار دارند در معرض سیلاب هستند، بنابراین پروژه رفع خطر این دیواره‌ها آغاز شده و قرار بود تا پیش از شروع بارندگی‌ها سال جاری رفع خطر شود که تا به مانند سال‌های گذشته، طغیان رودخانه کشکان باعث ایجاد سیلاب نشود. رضا آریایی، مدیرکل مدیریت […]

دیواره‌های ساحلی شهر معمولان و پلدختر که در حاشیه رودخانه‌ کشکان قرار دارند در معرض سیلاب هستند، بنابراین پروژه رفع خطر این دیواره‌ها آغاز شده و قرار بود تا پیش از شروع بارندگی‌ها سال جاری رفع خطر شود که تا به مانند سال‌های گذشته، طغیان رودخانه کشکان باعث ایجاد سیلاب نشود.

رضا آریایی، مدیرکل مدیریت بحران لرستان در این باره به ایسنا گفت: متولی دیواره ساحلی شهر معمولان شرکت آب منطقه‌ای استان بوده و در حال کار است. این دیواره رفع خطر شده و آب به راحتی به سمت مقابل حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه پروژه در حال حاضر ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اضافه کرد: پروژه خیلی بزرگ و حجیمی است و تکمیل آن طول می‌کشد و چون با شروع فصل بارندگی نمی‌شود کار کرد، تکمیل پروژه در سال آینده محقق می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان درباره دیواره ساحلی شهر پلدختر نیز گفت: شهرداری پلدختر پیمانکار این پروژه است که ۹۵ درصد کار را انجام داده و مشکلی از بابت سیلاب ندارد. این دو دیواره ساحلی رفع خطر شده و مشکلی ندارند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط