سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۴:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ مهر ۱۳۹۶در ۱۲:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 705 بازدید کد خبر:69307 چاپ خبر

«پیریایی» توصیح می دهد: چرا «دوستی» را برای فرمانداری کوهدشت پیشنهاد کردم؟!

0

خواستم بگویم شهرستان کوهدشت، برای پیشرفت، ابتدا به یک مدیر اجرایی قوی نیازمند است که هم عمران را بسیار بیشتر از دیگران تجربه کرده باشد و هم اقتصاد را. جناب آقای دوستی، این دو عرصه مورد نیاز را بسیار خوب درک و تجربه و دریافت کرده است.اگر مصاحبه های گذشته بنده در اثنای انتخابات دهم […]

خواستم بگویم شهرستان کوهدشت، برای پیشرفت، ابتدا به یک مدیر اجرایی قوی نیازمند است که هم عمران را بسیار بیشتر از دیگران تجربه کرده باشد و هم اقتصاد را.
جناب آقای دوستی، این دو عرصه مورد نیاز را بسیار خوب درک و تجربه و دریافت کرده است.اگر مصاحبه های گذشته بنده در اثنای انتخابات دهم مجلس را جستجو کنید آنجا عرض کرده ام بنده از موفقیت اجرایی ایشان در دوره استانداری شان در کهگیلویه و بویراحمد زیاد شنیده ام.همشهری صاحب عنوانم، در شهرداری های مختلف کشور بویژه در منطقه مهمی از تهران بزرگ، شهردار بوده است.
بنده اتفاقا، کسی را مطرح کردم که اگر فرماندار کوهدشت شود بخاطر سطح دیده ها و شنیده هایش در امور اجرایی، این وضعیت نامناسب شهر کوهدشت را و این سطح پایین مدیریت شهرداری را تحمل نخواهد کرد!
اگر فردی مثل جناب آقای دوستی فرماندار کوهدشت شود بخاطر سوابق کاری اش، و حیثیت اجرایی اش، فرماندار تحول گرا خواهد شد و من خواستم مطالبه مردم شهرم را به سمت درخواست جدی تحول عمرانی و اقتصادی سوق دهم و دستی آگاهانه به سپهر فرهنگی و اجتماعی شهرم بزنم، به تلنگر قانع نیستم
چرا برخی خیال می کنند که ما همچنان باید فرمانداران شهرستان را باید از میان ضعیف ترین اشخاص که یا فاقد تجربه هستند یا صرفاً آن را به عنوان طعمه ای تلقی می کنند و یا استمرار شغل مرغوب می دانند، انتخاب کنیم؟!
چرا برخی انتظار دارند بنده به عنوان یک شهروند مثل آنها فردگرایی را ترویج کنم و در قیاس بین شهرستان کوهدشت و جناب دوستی، کوهدشت را کوچک و در حد امثال ایشان ندانم؟! در همین متن ملاحظه می فرمایید که بنده برغم آنکه صنم و سیاق مشابه سیاسی و فکری با ایشان ندارم لیکن به صراحت از تجارب اجرایی او یاد کرده ام لیکن وقتی به قیاس و موازنه و نهایتا ترجیح برسم اجتماع را وزین تر و مرجح می دانم.
بله شاید روزهای آینده این همشهری محترم برای مسئولیت استانداری از سوی دولت دوازدهم منصوب شود که منطقاً این موضوع غیر منتظره نیست. لیکن مخاطبان ارجمند صفحه اینجانب، قدری با تأمل عرایض بنده را دنبال فرمایند.
تریبون تغییر، پیگیر تحول جدی در امور شهرستان است و به قصد این مهم ایجاد شده است. از این رو در روزهای آینده هم از سایر اشخاصی که می توانند فرماندار تحول و تغییر باشند نام می برم. ان شاءالله.

با احترام کرم رضا پیریایی

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. لزومی نداره شما برای مردم شریف کوهدشت تعیین تکلیف کنید

  [پاسخ]

 2. لزومی نداره برای مردم کوهدشت تعییت تکلیف کنید

  [پاسخ]

 3. سلام
  افاضات و تزهای آقای پیریایی مشابه آدم های دولت مهرورز گاهی برای نشاندن خنده بر لب خوبه. در همین حد و نه بیشتر
  هر از گاهی حرف های اینچنین زده میشه جهت تخریب فرماندار فعلی. فعلاً که با مدیریت خوب جناب فرماندار آرامش بر شهرستان حاکمه. اینکه ایشان دقیقاً دنبال چیه الله اعلم

  [پاسخ]

 4. با سلام خدمت عزبزان
  وافعا اگر اقای پیریایی هدفشان از این پیشنهاد خیر است چرا اقای دوستی را بعنوان استاندار لرستان پیشنهاد نکردند که باتوجه به توان بالای مدیریتی ایشان در سمت استاندار به طرهان خدمت کنند
  وتوصیه ام به جناب پیریایی این است که با این اراجیف شخصیت اقای دوستی خورد نمیشود

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط