سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۱:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۹ فروردین ۱۳۹۲در ۹:۲۲ ق.ظ تعداد بازدید: 424 بازدید کد خبر:6930 چاپ خبر

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان خبر داد: ثبت نام 540 داوطلب برای انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان

0

  مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: طی سه روز گذشته 540 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند. محمدامین رضوانی امروز در گفت‌وگو با فارس  گفت: از تعداد 540 نفر ثبت نام شده تاکنون 521 نفر مرد و 20 نفر زن هستند […]

IMG14020127

 

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: طی سه روز گذشته 540 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

محمدامین رضوانی امروز در گفت‌وگو با فارس  گفت: از تعداد 540 نفر ثبت نام شده تاکنون 521 نفر مرد و 20 نفر زن هستند که برای این دوره از انتخابات به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تعدادی از آنان انتخاب می‌شوند.

وی افزود: در این مدت خرم‌آباد 128، بروجرد، 113، الیگودرز 40، ازنا 21، دلفان هشت، دوره چگنی 50، دورود 19، سلسله 21، کوهدشت 28، پلدختر 22 نفر برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کردند.

رضوانی با بیان اینکه این افراد از طریق سامانه جامع انتخابات به صورت آنلاین و همه روزه ثبت نام کردند، افزود: این روند تا پایان روز اول اردیبهشت سال جاری ادامه دارد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان با اشاره به اینکه ثبت نام شوراهای شهر و روستا در لرستان با استقبال خوبی در حال انجام است، گفت: در این دوره از انتخابات در شهرهای خرم‌آباد و بروجرد 13 نفر به عنوان عضو اصلی و شش نفر عضو علی البدل، در شهرهای کوهدشت، نورآباد، الیگودرز و دورود 9 نفر عضو اصلی و چهار نفر علی البدل، شهرهای ازنا، پلدختر و الشتر هفت نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی البدل و شهرهای زیر 20 هزار نفر مانند چگنی پنج نفر عضو اصلی و دو نفر علی البدل انتخاب می‌شوند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: در مناطق روستایی داوطلبان در روستاهای زیر 200 خانوار باید سواد خواندن و نوشتن، بالای 200 خانوار دیپلم، در شهرهای زیر 20 هزار نفر مدرک کاردانی و بالای 20 هزار نفر مدرک لیسانس و معادل نیاز است.

 

 

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط