سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۳:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ مهر ۱۳۹۶در ۸:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 137 بازدید کد خبر:69289 چاپ خبر

احداث بیمارستان امام خمینی (ره) چگنی

0

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چگنی گفت: احداث بیمارستان امام خمینی چگنی در راستای رفع نیازهای درمانی مردم این شهرستان با پیگیریهای رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولین شهرستان به سرانجام رسید. به گزارش کشکان، دکتر محمد ناصری در خصوص اهمیت احداث بیمارستان امام خمینی در دوره چگنی بیان کرد: بیمارستان امام خمینی […]

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چگنی گفت: احداث بیمارستان امام خمینی چگنی در راستای رفع نیازهای درمانی مردم این شهرستان با پیگیریهای رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولین شهرستان به سرانجام رسید.

به گزارش کشکان، دکتر محمد ناصری در خصوص اهمیت احداث بیمارستان امام خمینی در دوره چگنی بیان کرد: بیمارستان امام خمینی در گذشته به صورت نیمه کاره رها شده بود که به لطف دولت تدییر و امید، با مساعدت دکتر ساکی، و رایزنیهای ترابی فرماندار شهرستان و امام جمعه محترم و رییس شبکه وقت بهداشت و درمان در خرداد ماه سال ۹۶ افتتاح و به بهره برداری رسید که این پروژه را می توان نماد خدمت بی منت به مردم نامید.
دکتر ناصری متراژ این بیمارستان را هزار و هشتاد متر با زیربنای هزار و دویست و ۶۰ متر اعلام کرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دوره چگنی با بیان اینکه۷ میلیارد تومان اعتبار صرف هزینه ساخت و خریداری تجهیزات این مرکز بهداشتی درمانی شده است،گفت: این بیمارستان در چهار طبقه دارای امکاناتی نظیر: رادیولوژی،اتاق عمل سرپایی، اورژانس، داروخانه،اتاق سی پی آر،زایشگاه،آزمایشگاه و بخش بستری می باشد.
دکتر ناصری در خصوص تعداد پزشکان مستقر در این بیمارستان اظهار داشت: در این مرکز چهار پزشک عمومی و دو متخصص اطفال و داخلی در حال خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان دوره چگنی هستند.
وی در ادامه سخنان خود خبر داد: با قول های مساعد ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان مقرر شده ان شاء الله تا پایان سالجاری پزشک مورد نیاز سایر رشته های مورد نیاز را در این مرکز داشته باشیم.
ناصری در خصوص سطح درمان در این مرکز تشریح کرد:در سطح اول یعنی پزشک عمومی خوشبختانه بدون هیج مشکلی منطقه را پوشش می دهیم. در سطح دوم با توجه به اینکه بیمارستان تازه افتتاح شده دو پزشک متخصص داریم اما در دیگر رشته ها با کمبود پزشک متخصص مواجه هستیم ولیکن با تلاش های مستمر ریاست بیمارستان درصددیم، دیگر پزشکان متخصص را نیز پوشش دهیم که به یاری خدا جوابگوی صد درصدی بیماران باشیم.

عکس/ کریم فولادوند

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط