سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۲:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ مهر ۱۳۹۶در ۷:۵۴ ب.ظ تعداد بازدید: 109 بازدید کد خبر:69272 چاپ خبر

دفتر نمایندگی خانه احزاب فردا در لرستان افتتاح می‌شود

0

با حضور رییس خانه احزاب ایران، دفتر نمایندگی خانه احزاب در استان لرستان افتتاح و انتخابات اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد. به گزارش کشکان، در راستای ارتقاء و گسترش فرهنگ حزبی و فعالیت گروهی در جامعه و تقویت روحیه تعاون و همکاری و تفاهم بین احزاب و گروه‌های سیاسی، دفتر نمایندگی خانه احزاب در […]

با حضور رییس خانه احزاب ایران، دفتر نمایندگی خانه احزاب در استان لرستان افتتاح و انتخابات اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد.

به گزارش کشکان، در راستای ارتقاء و گسترش فرهنگ حزبی و فعالیت گروهی در جامعه و تقویت روحیه تعاون و همکاری و تفاهم بین احزاب و گروه‌های سیاسی، دفتر نمایندگی خانه احزاب در استان لرستان فردا (پنجشنبه) با حضور حسین کمالی رئیس خانه احزاب و نمایندگان احزاب ملی و جمعی از نمایندگان مجلس و استاندار لرستان افتتاح می‌شود.

استان لرستان هفتمین استانی است که دفتر نمایندگی خانه احزاب در آن با حضور مسئولین سیاسی وزارت کشور و رئیس خانه احزاب ایران افتتاح خواهد شد.

شایان ذکر است ‌در حال حاضر حسین کمالی رییس خانه احزاب را بر عهده دارد؛ وی ۲۳ مرداد ۹۶ با رای اعضای شورای مرکزی خانه احزاب ایران به عنوان رئیس سال سوم (دوره ششم) این تشکل صنفی سیاسی انتخاب شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط