سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۶:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۳ مهر ۱۳۹۶در ۱:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 191 بازدید کد خبر:69239 چاپ خبر

اهالی روستای «شرشره» عهدنامه حفاظت از محیط‌‌زیست امضا کردند

0

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت:

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: اهالی روستاهای منطقه «شرشره» شهرستان کوهدشت عهدنامه حفاظت از محیط‌زیست امضا کردند. به گزارش کشکان، حمید طولابی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی اظهار علاقه اهالی منطقه «شرشره» شهرستان کوهدشت برای همکاری با محیط زیست و امضای عهد نامه ای از طرف اهالی این منطقه مبنی بر […]

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست کوهدشت گفت: اهالی روستاهای منطقه «شرشره» شهرستان کوهدشت عهدنامه حفاظت از محیط‌زیست امضا کردند.

به گزارش کشکان، حمید طولابی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درپی اظهار علاقه اهالی منطقه «شرشره» شهرستان کوهدشت برای همکاری با محیط زیست و امضای عهد نامه ای از طرف اهالی این منطقه مبنی بر انجام ندادن هرگونه شکار و تخریب محیط زیست توسط اهالی روستا و جلوگیری از ورود هرگونه شکارچی غیر مجاز  به این مناطق، نشستی با حضور معاونت نظارت و پایش و همکاران ستادی اداره کل با معتمدین این منطقه در محل روستای «شرشره» برگزار شد.

وی بیان داشت: در این نشست مطالبی پیرامون لزوم  حفاظت و حراست  از محیط زیست و نقش جوامع محلی در تحقق این امر ارائه شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت افزود: همچنین راهکارهای حفاظت و حمایت از زیستگاه های منطقه بررسی شد.

طولابی ضمن قدردانی از این اقدام زیست محیطی مردم منطقه «شرشره» اظهار امیدواری کرد که سایر مناطق استان با الگو قرار دادن این حرکت نقش خود را در حفاظت و حمایت از محیط زیست به عنوان یکی از ارکان توسعه پایدار ایفا کنند. مهر

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خیلی خوبه ,این کار باید درتمامی منطقه اجراء شود. دورود براهالی شر شره وسایرمناطق کوهدشت. ازفاصله ۶۰۰ کیلومتری دست مریزاد می گوییم.

    [پاسخ]

  2. مهندس طولابی از نیروهای ارزشی و توانمند محیط زیست این استان می باشند. باید قدر همچین مدیرانی را دانست

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط