سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۹:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ مهر ۱۳۹۶در ۱:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 89 بازدید کد خبر:69230 چاپ خبر

۳۵ مرکز ترک اعتیاد در لرستان تحت پوشش بهزیستی هستند

0

رییس سازمان بهزیستی لرستان:

رییس سازمان بهزیستی لرستان گفت: ۳۵ مرکز ترک اعتیاد در لرستان تحت پوشش بهزیستی هستند. اسداله حیدری ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان اظهار داشت: ۳۵ مرکز ترک اعتیاد تحت پوشش بهزیستی وجود دارد که در تمام شهرستان‌های استان فعالیت می‌کنند. وی ادامه داد: لازم است تا برنامه‌ای در خصوص نگهداری […]

رییس سازمان بهزیستی لرستان گفت: ۳۵ مرکز ترک اعتیاد در لرستان تحت پوشش بهزیستی هستند.

اسداله حیدری ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان اظهار داشت: ۳۵ مرکز ترک اعتیاد تحت پوشش بهزیستی وجود دارد که در تمام شهرستان‌های استان فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: لازم است تا برنامه‌ای در خصوص نگهداری معتادان زیر ۱۸ سال ایجاد شود، چراکه ۷۰ معتاد زیر ۱۸ سال در لرستان شناسایی شده است و این در حالی است که هیچ مرکزی برای نگهداری این افراد وجود ندارد.

رییس سازمان بهزیستی لرستان با بیان اینکه این افراد اغلب مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کنند، یادآور شد: انتظار داریم از طریق وزارت کشور جهت راه‌اندازی مرکز نگهداری برای این افراد پیگیری شود.

حیدری گفت: طی ۶ ماه نخست سال جاری بیش از پنج هزار و ۶۰۰ نفر از طریق مراکز بهزیستی پذیرش کردیم و این در حالی است که ۶۰ گروه فعال اجتماعی در یک مرکز‌ تی سی در شهرستان بروجرد، کارهایی در جهت کاهش تقاضا انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: ۳۱ مرکز درمانی غیرمجاز در لرستان وجود دارد که باید به آن‌ها رسیدگی شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. کارمند بهزیستی الشتر

    جای تاسف است که متولیان امر قدرت پلمپ کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز آقای ندرخانی را در الشتر ندارند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط