سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۱:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۱ مهر ۱۳۹۶در ۸:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 276 بازدید کد خبر:69223 چاپ خبر

واکنش ملکشاهی راد به کلیپ فحاشی برخی در موسسه آرمان: دریافت کنندگان وام های کلان در آرمان منفعت را در جو سازی می دانند

0

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: فحاشی عده ای معلوم الحال باعث نمی شود تا ذره ای از پیگیری حقوق مردم عقب نشینی کنم. محمدرضا ملکشاهی راد با اشاره به کلیپ منتشر شده فحاشی به نمایندگان مردم در فضای مجازی گفت: سپرده گذاران موسسه آرمان اطمینان داشته باشند با […]

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: فحاشی عده ای معلوم الحال باعث نمی شود تا ذره ای از پیگیری حقوق مردم عقب نشینی کنم.

محمدرضا ملکشاهی راد با اشاره به کلیپ منتشر شده فحاشی به نمایندگان مردم در فضای مجازی گفت: سپرده گذاران موسسه آرمان اطمینان داشته باشند با جوسازی و فحاشی عده ای که سعی در انصراف اینجانب از پیگیری مطالبات مردم دارند، عقب نشینی نمی کنم و تا حصول نتیجه مثبت پشتیبان آنها خواهم بود.

وی یادآور شد: مردم باید بدانند در ماجرای موسسه آرمان تعدادی از افرادی که از این موسسه وام های کلان دریافت کرده اند منفعت خود را در جوسازی و ادامه روند کنونی می دانند و با فحاشی و تحریک مردم سعی دارند تا اینجانب نیز از پیگیری مطالبات مردم عقب نشینی کنم.

ملکشاهی راد خاطر نشان کرد: بنده به عهد خود با مردم وفادارم و این قبیل اقدامات باعث می شود تا مصمم تر از گذشته ضمن شناسایی و معرفی این افراد به مردم، برای رسیدن سپرده گذاران به مطالبتشان از جان مایه بگذارم.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوشبختانه روند پیگیری مطالبات مردم بسیار مثبت است و در روزهای آتی همه سپرده گذاران تعیین تکلیف می شوند و وام گیرندگان کلان این موسسه هم با روسیاهی باید پاسخگوی مردم باشند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط