سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۱:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۱ مهر ۱۳۹۶در ۷:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 129 بازدید کد خبر:69214 چاپ خبر

امام جمعه پلدختر: سپاه پاسداران حافظ دستاوردهای انقلاب است

0

امام جمعه پلدختر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره منشا خیر و برکت و نگهبان و حافظ دستاوردهای انقلاب و نظام است. حجت الاسلام محمد سوری در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخاسته از مردم است و مردم آن را دوست دارند. وی سپاه را از با ارزش ترین نهادهای […]

امام جمعه پلدختر گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره منشا خیر و برکت و نگهبان و حافظ دستاوردهای انقلاب و نظام است.

حجت الاسلام محمد سوری در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برخاسته از مردم است و مردم آن را دوست دارند.
وی سپاه را از با ارزش ترین نهادهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: این طور نیست که دشمنان تنها این نهاد را تهدید کنند بلکه هر نهاد انقلابی جز تهدیدات آنها است.
امام جمعه پلدختر گفت: عدم پایبندی آمریکا به معاهده های بین المللی چیز تازه ای برای ملت ایران نیست در همین راستا به جاست از مواضع قاطعانه فرمانده سپاه انقلاب اسلامی و مقاومت و مجاهدات مجموعه نهادهای نظامی و انتظامی اعم از سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) تقدیر کرد.
وی افزود: آمریکا دنبال فشار بر ایران و همراهی اروپا برای تحریم سپاه است و ترامپ می گوید همه این وضیعت و شرایط فعلی را که می بینند آرامش قبل توفان است البته جمهوری اسلامی در برابر بی شرمی آمریکا ساکت نخواهد نشست.
حجت الاسلام سوری با اشاره به سفر وزیر امورخارجه ایران به آمریکا تصریح کرد: تحریم های جدید آمریکا نقض برجام اعلام شد که تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا در این کمیسیون صحبت های تکراری آمریکا را دوباره مطرح و وقیحانه ادعا کرد که ایران نقش بسزایی در به هم زدن صلح و ثبات در منطقه و به طور مشخص در سوریه دارد.
شهرستان پلدختر در ۱۲۰ کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط