سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۱:۴۱:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ مهر ۱۳۹۶در ۸:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 521 بازدید کد خبر:69204 چاپ خبر

شهردار جدید کوهدشت: تلاش برای جذب درآمدهای پایدار شهری با حمایت سرمایه‌گذاران

0

به دنبال جذب درآمدهای پایدار شهری با استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران بومی و غیربومی هستیم.

اصغر کردعلیوند بیان کرد: با توجه به تجربه کاری در شهرداری کلانشهر تهران و با حمایت همه مسئولان و مدیران شهرستان و استفاده از تمام پتانسیل و کارکنان دلسوز شهرداری کوهدشت گام‌های مناسبی برای توسعه این شهر برداریم.

وی در ادامه با اشاره به اولویت‌های کاری شهرداری در حوزه مدیریت شهری اظهار داشت: مواردی مهمی از قبیل سنگ‌فرش خیابان‌ها، پارک‌ها، فضای سبز و مبلمان شهری، زیباسازی میدان‌ها و بلوارها، المان‌های شهری، جمع‌آوری زباله و خدمات شهری از اولویت‌های کاری در شهر کوهدشت است.

شهردار کوهدشت عنوان کرد: در راستای تحقق برنامه‌ها و موارد فوق‌الذکر اهمیت وجود سرمایه بسیار مهم بوده که متأسفانه شهرداری کوهدشت از این پتانسیل برخوردار نیست.

کردعلیوند ادامه داد: به همین دلیل به دنبال استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران غیربومی و بومی برای توسعه شهر بوده تا بتوان از این راه در جهت تأمین درآمدهای پایدار شهری استفاده کرد.

وی در پایان عنوان داشت: در نظر داریم با کمک اعضای شورای شهر، مسئولان شهرستان و مردم فهیم کوهدشت گام‌های مناسبی برای توسعه این شهر برداریم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خیلی از شهرداران این فرمایشات شمارو گفتن در ضمن مطمعن باش ۶ ماه شهردار نیستی جناب کرد علیوند اول قبل از اومدن جیب شوراها رو پر کن در غیر اینصورت…؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  مگر شوراها رو مردم انتخاب نکردند و قرار هم نیست منتخب مردم به مردم خیانت بکند.

  [پاسخ]

 2. ان شا الله که موفق باشی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط