سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۲:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ مهر ۱۳۹۶در ۸:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 520 بازدید کد خبر:69200 چاپ خبر

دستگیری “مهدی جهانگیری” توسط سپاه ثارالله کرمان

0

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد

فرمانده سپاه ثارالله کرمان با تائید دستگیری مهدی جهانگیری توسط سپاه استان گفت: سپاه با فساد در هر موضوعی برخورد قاطع می‌کند.

سردار غلامعلی ابوحمزه اظهار‌ داشت: هرکس در هر جایگاهی که مسئولیتی دارد باید پاسخگو باشد و مردم نیز باید با مطالبه‌گری از مسئولان خواستار باشند.

وی با اشاره به اینکه مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس‌جمهور توسط سپاه استان کرمان دستگیر شده و در بازداشت است، گفت: سپاه حافظ ارزش‌ها بوده و با فساد در هر موضوعی برخورد قاطع می‌کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه وظیفه سپاه حفظ انقلاب است و همه باید وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم و احساس تکلیف کنیم، خاطر‌نشان کرد: برخی با هزاران توجیه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاه

  1. درود بر کسانی که به راستی با فساد مسوولین مبارزه می کنند ،اگر این آقا از این بانکها دزدی نمی کردند ،بانک مرکزی هم به خاطر کثافت کاری این دزد رانت خوار از خدا بی خبر اموال مردم مظلوم،وبی کس، ، در موسسه مالی آرمان را بلوکه نمی کرد تا کمبود نقدینگی جبران شود ،چه بسیار خانواده های که به خاطر این رانت خوار از هم پاشیده شدند وفریاد مظلومیتشان به جایی نرسید،درود بر سپاه پاسداران که با شجاعت این دزد کثیف را دستگیر کردند،،از سپاه پاسداران عاجزانه می خواهیم اموال دزد شده توسط مسوولین در موسسه آرمان را به صاحبانشان بر گرداند

    [پاسخ]

  2. چرا خبری از مدیران ارشد قبلی استان که دوش به دوش جهان پهلوان ع د نیست دیگه ؟ آقای ع د همان پهلوان لرستانی در سال ۹۵ سهامدار موسسه آرمان بوده بعد از حیف و میل پولهای مردم تعدادی همراه ایشان اعلام نموده اند ایشان دیگه سهامدار نیست؟اگه ایشان سهامدار نیست چرا کنار کشیدنش را از موسسه آرمان به مردم اطلاع رسانی نکرده؟

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط